Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Одесі

Отримати кредит Одеса

Отримати кредит Одеса

Щоб отримати кредит в Одесі, Вам слід заповнити безкоштовну онлайн заявку на кредит з правого боку сайту. Після заповнення заявка відправляється відразу в 33 банку України, а фактично у всі банки Одеси.


Заявка надходить до нас в систему, після чого наші оператори її обробляють і відповідно до вимог банків направляють у банки. Банки, отримавши нашу заявку на кредит, передзвонюють потенційному позичальникові і запрошують у найближчі відділення банку для оформлення документів на кредит.


Найчастіше банки передзвонюють за проміжок часу від 1 хвилини до 2 годин. У середньому на одну заявку відгукуються від 1 до 5 банків. Середня місячна процентна ставка на кредит у наших банках партнерах 2-3% на місяць.


Офіційно працевлаштована людина може отримати кредит на 30 000 гривень в одному банку партнері. Якщо потрібна сума кредиту більше 30 000 гривень рекомендуємо приймати пропозиції кредитування від декількох банків одночасно. Неофіційно працевлаштована людина може претендувати на кредит до 10 000 гривень в одному банку партнері. Якщо сума потрібна більше 10 000 гривень, то рекомендуємо приймати пропозиції кредитування відразу від декількох банків.


Хочемо зауважити, що наша система онлайн кредитування не бере ніяких комісій з потенційного позичальника і наше обслуговування заявок для потенційного позичальника абсолютно безкоштовно! Всі винагороди і витрати з обробки заявок беруть на себе наші банки партнери.


Заповнюйте коректно дані у формі онлайн заявки, що гарантовано з Вами зв'язалися банки і Ви могли отримати кредит в Одесі.


Ви можете подати заявку і отримати кредит готівкою , споживчий кредит і кредит на авто в Одесі.


Категория: Кредитування в Одесі | (05.11.2013)
Просмотров: 650