Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Одесі

Оформити кредит Одеса

Оформити кредит Одеса

Щоб оформити кредит у Одесі, Вам треба подати безкоштовно онлайн заявку, яка знаходиться з правого боку сайту. Дана заявка відправляється на 33 банку Одеси, Одеської області та України.


При заповнення заявки уважно перевіряйте дані й у графі «регіон проживання» виберіть Одеська область. Перед відправкою заявки на кредит перевірте правильність введеної Вами інформації та натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Тільки правильно заповнення заявка на оформлення кредиту може гарантувати Вам відгуки з боку банків партнерів.


Протягом 15 хвилин, після відправки заявки на оформлення кредиту, її обробляють наші оператори, перевіряючи правильність і коректність введених даних. Після чого в залежності від критеріїв позичальників, перенаправляють її в банки. Банки, отримавши заявку на кредит, заповнюють анкету на потенційного позичальника і відправляють її на попереднє рішення. Після отримання попереднього рішення по видачі кредиту з потенційним позичальників зв'язуються оператори банку і запрошують його для оформлення кредиту в найближче відділення банку.


Офіційно працевлаштований людина старше 21 років може претендувати на кредит до 150 000 гривень, залежно від банку партнера.
Неофіційно працевлаштований, самозайнятий, студент і безробітний старше 18 років може претендувати на суму до 10 000 гривень.


Місячна кредитна ставка від 1,9 % до 3 %. Термін кредиту від 6 до 48 місяців.


Якщо сума кредиту потрібно більша, ніж пропонує оформити один банк, можна отримати кредит у двох і більше банках одночасно.


Мінімальний відгук на кредит офіційно працевлаштованому людині від 5 банків партнерів. Мінімальний відгук на кредит неофіційно працевлаштованому людині від 2 банків.


Всі наші послуги по допомоги в отриманні кредиту, обробці заявок і консультуванні клієнтів абсолютно безкоштовно! Всі наші послуги оплачують банки партнери Одеси та України.


Категория: Кредитування в Одесі | (05.11.2013)
Просмотров: 764