Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Одесі

Мікрокредити Одеса

Мікрокредити Одеса

Подаючи онлайн заявку через сайт всеукраїнського кредитного центру «В КРЕДИТ УКРАЇНА», Ви можете дуже швидко і легко отримати мікрокредити в Одесі, Одеській області та в Україні. Заявки на мікрокредити направляються в 33 банку Одеса, при чому без комісій і абсолютно безкоштовно.


Банки Одеси видають мікрокредити на суми від 1 000 до 250 000 гривень. Терміни кредитування по мікрокредитам в Одесі від 6 до 48 місяців. Мікрокредити банки міста Одеси видають під 1,3% - 3% на місяць, дана процентна ставка залежить тільки від банку партнера.


Отримати мікрокредит в Одесі можуть офіційно працевлаштовані, приватні підприємці, пенсіонери і моряки на суму до 250 000 гривень. Претендувати на оформлення мікрокредиту на суму до 10 000 гривень у банках Одеси можуть також безробітні, самозайняті, неофіційно працевлаштовані та студенти.


Мікрокредити можна взяти як і у вигляді кредиту готівкою, так і кредитною картою, споживчим кредитом і автомобілем в кредит.


Мінімальний пакет для отримання мікрокредиту в одеських банках:
- Паспорт громадянина України
- ІПН
- Довідка про доходи ( при сумі мікрокредиту від 50 000 гривень)


Подати онлайн заявку на мікрокредит в Одесі можуть всі громадяни України у віці від 18 до 75 років.


Заповнивши онлайн заявку з правого боку сайту і відправивши її, заявка проходить перевірку нашими операторами, після чого направляється в банки партнери Одеси та України. Отримавши погодження в банках партнерах, Вам передзвонюють оператори банків, які уточнюють потрібну банку інформацію, консультують потенційного позичальника з приводу умов кредитування і запрошують клієнта в найближче відділення для оформлення кредиту . Вся ця процедура , від подачі онлайн заявки на мікрокредит до зворотного дзвінка з боку банку від 15 хвилин до 2 -х годин в робочий час.


Послуга «мікрокредити Одеса» надається системою онлайн замовлення кредитів «В КРЕДИТ УКРАЇНА» абсолютно безкоштовно, без жодних комісій та відсотків. Всі наші послуги оплачують банки партнери Одеси та України, що ніяк не торкається потенційного позичальника.


Категория: Кредитування в Одесі | (07.11.2013)
Просмотров: 790