Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Одесі

Кредитний центр Одеса

Кредитний центр Одеса

Найбільший кредитний центр в Одесі і в Україні, який називається «В КРЕДИТ УКРАЇНА», дає можливість безкоштовно кожному українцю у віці від 18 до 75 років, легко і швидко отримати рішення щодо видачі кредиту відразу з 33 банків партнерів. Банки Одеси, Одеської області та України отримують від нас заявки, обробляють їх протягом від 15 хвилин до 2-х годин, що дає можливість швидко дізнатися про можливість отримання кредиту.


Через онлайн кредитний центр в Одесі і в Україні, Ви можете отримати кредит у вигляді кредиту готівкою, кредитної картки, споживчого кредиту ( на товар) або авто в кредит.


Банки Одеси та України розглядають заявки на суми до 250 000 гривень для пенсіонерів, офіційно працевлаштованих, приватних підприємців та моряків. Подати заявку для отримання кредиту на суму до 10 000 гривень можуть студенти, безробітні, самозайняті і неофіційно працевлаштовані.


Наші банки партнери в Одесі та Одеській області видають кредити на термін від 6 до 48 місяців, з правом дострокового погашення і під процентну ставку 1,3% -3% в місяць.


Заявки в режимі онлайн на кредити, через безкоштовний кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА», Ви можете подати з форми , яка розташована в правій частині сайту. Заповнивши заявку, перевірте її і тільки після цього натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Відправлена Вами онлайн заявка для початку потрапить на перевірку операторам кредитного центру, які перевірять правильність зазначених даних, а далі система автоматично направить заявку в усі банки партнери, де Ви можете отримати кредит. Оператори банків партнерів, отримуючи заявку від кредитного центру, обробляють її, заводять анкету на потенційного позичальника, а далі відправляють її на отримання попереднього рішення по видачі кредиту. Отримавши попереднє рішення, оператори банків передзвонюють потенційного позичальника і пропонують йому пройти до найближчого відділення банку, для оформлення документів і отримання кредиту.


Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» представлено в Одесі, Одеській області та в Україні, що дає можливість швидко і безкоштовно подати заявку використовуючи наш веб сервіс.


Категория: Кредитування в Одесі | (07.11.2013)
Просмотров: 664