Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Одесі

Кредитна картка Одеса

Кредитна картка Одеса

Через сервіс онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» Ви можете подати заявку на кредитну карту в Одесі, Одеській області і всієї України. Заявка отримання кредитної картки подається відразу в 33 банку України.


Заявку на кредитну карту можуть подати громадяни України віком від 18 до 75 років. Карту кредитну від банків в Україні, Одесі і Одеській області можуть отримати: студенти, моряки, пенсіонери, самозайняті, неофіційно і офіційно працевлаштовані, приватні підприємці СПД, ФОП і ПП.


Кредитний ліміт на карті може бути встановлений банком до 100 000, що набагато менше, ніж максимальна сума при замовленні кредиту готівкою до 250 000 гривень. Якщо Вам потрібно сума кредиту від 10 000 гривень, наш сервіс онлайн кредитування рекомендує замовляти не кредитну картку в банках України, а брати кредит готівкою.


Подати онлайн заявку на отримання кредитної картки можна з правого боку сайту. При подачі заявки в графі «форма кредитування» виберіть варіант «кредитна картка». Заповнивши форму заявки на кредитну карту, перевірте всі введені Вами особисті дані та натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Коли з Вами зв'яжуться фахівці банків партнерів, повідомте їм, що бажаєте отримати кредитну карту.


Найчастіше обробка заявки на отримання кредитної картки в Одесі займає не більше 2-х годин в робочий час.


Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» безкоштовно надає можливість видачі кредитної карти в Одесі. Всі послуги з отримання кредитних карт і консультації потенційних позичальників оплачують банки партнери.


Категория: Кредитування в Одесі | (08.11.2013)
Просмотров: 1296
Хостинг от uCoz