Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Одесі

Кредити готівкою Одеса

Кредити готівкою Одеса

На сайті всеукраїнського кредитного центру «В КРЕДИТ УКРАЇНА» Ви можете безкоштовно подати онлайн заявку на кредити готівкою в усі банки Одеси , Одеської області та України . Щоб подати заявку на кредити готівкою в Одесі, заповніть форму заявки з правого боку сайту.


Потенційним позичальникам, кредити готівкою банки Одеси видають на суми до 250 000 гривень. Термін кредиту від 6 до 48 місяців. Місячна відсоткова ставка за кредитом готівкою від 1,3 % до 3 %.


Кредит готівкою в Одесі може отримати будь-який громадянин України віком від 18 років, а саме: неофіційно працевлаштований, офіційно працевлаштований, самозайнятий, моряк, студент, пенсіонер, приватний підприємець СПД , ФОП і ПП.


Для отримання кредиту готівкою в Одесі Вам буде потрібно заповнити форму заявки з правого боку сайту. Після заповнення форми перевірте всі вказані Вами особисті дані та натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Далі заявка відправляється на перевірку нашим операторам, які перевіряють правильність і правдивість зазначеної Вами особистої інформації та перенаправляють заявку в банки партнери, залежно від критеріїв потенційного позичальника. Оператори банків партнерів отримуючи від нас онлайн заявку на кредит, заводять анкету на потенційного позичальника і відправляють її на отримання попереднього рішення по видачі кредиту готівкою. Після отримання рішення за видачі кредиту оператори банків партнерів передзвонюють потенційним позичальникам і пропонують їм пройти до найближчого відділення банку в Одесі, для оформлення документів та видачі кредиту готівкою. Всі вищевказана процедура займає від 15 хвилин до 2-х годин в робочий час.


Також хочемо зауважити, що через нашу систему онлайн кредитування Ви можете не тільки подати заявку і отримати кредити готівкою , але також і оформити кредитну картку, споживчий кредит і авто в кредит на всій території України.


Система онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» обробляє заявки на кредити готівкою в Одесі, Одеській області та Україні абсолютно безкоштовно. Ніяких відсотків і комісій з потенційного позичальника ми не нараховуємо. Всі наші послуги по консультації клієнтів і допомоги в оформленні кредиту в Україні оплачують банки партнери.


Категория: Кредитування в Одесі | (30.10.2013)
Просмотров: 2137
Хостинг от uCoz