Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Одесі

Кредит студенту Одеса

Кредит студенту Одеса

Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» дає можливість кожному громадянину України віком від 18 років безкоштовно подати заявку і отримати кредит студенту в Одесі. Наші заявки на кредити студенту в Одесі, Одеській області та Україні обробляють 33 банку партнера.


В Одесі кредит студенту видається на суму до 10 000 гривень. Місячна ставка по кредиту студентам від 1,3% до 3%. Термін кредиту для студента від 6 місяців до 4 років. Середній час оформлення документів та видачі кредиту студентові від 40 хвилин до 2-х годин в залежності від банку кредитора. Мінімальний відгук на одну заявку на кредит для студентів від 2-х банків партнерів.


Якщо студент офіційно працевлаштований і на його роботи готові підтвердити даний факт, то краще в графі «працевлаштування», при заповненні заявки, вказати «офіційно працевлаштований». Це дасть можливість студенту претендувати на більш велику суму кредиту, до 250 000 гривень, а також більше число відгуків з боку банків партнерів.


Щоб подати заявку на кредит, заповніть форму онлайн заявки з правого боку сайту. При заповненні заявки, у графі «працевлаштування» виберіть варіант «студент». Заповнивши заявку на кредит, перевірте правильність зазначених особистих даних, після чого натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Відправлена заявка на кредит студентам потрапляє на перевірку нашим операторам, які перевіряють правильність і правдивість зазначеної інформації, після чого перенаправляють їх у банки партнери. Оператори банків партнерів отримуючи від нас заявку на кредит онлайн заводять анкету на потенційного позичальника і відправляють її на попереднє рішення по видачі кредиту студентам. Отримавши рішення по видачі кредиту, оператори банків передзвонюють потенційного позичальника і пропонують йому пройти до найближчого відділення банку в його населеному пункті для оформлення документів та видачі кредиту. Процедура перевірки, отримання попереднього рішення і зворотного зв'язку від банків партнерів часто займає до 15 хвилин до 2-х годин в робочий час.


Система онлайн заявок на кредити «В КРЕДИТ УКРАЇНА» обслуговує послугу «кредит студенту Одеса» абсолютно безкоштовно. Ніяких комісій та відсотків з потенційного позичальника ми не нараховуємо. Всі наші послуги по обробці заявок на кредити студенту в Одесі оплачують наші банки партнери.


Категория: Кредитування в Одесі | (07.11.2013)
Просмотров: 1526
Хостинг от uCoz