Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Одесі

Кредит студентам Одеса

Кредит студентам Одеса

Через сервіс онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» Ви можете безкоштовно подати заявку на кредит студентам в Одесі. Наші заявки на кредити студентам розглядають 33 банки Одеси, Одеської області та України.


Щоб отримати кредит студенту в Одесі, вік позичальника повинен бути від 18 років. Обов'язкова умова для отримання кредиту для студентів - це українське громадянство.


Максимальна сума кредиту для студента до 5 000 гривень. Термін кредиту від 6 до 48 місяців з правом дострокового погашення кредиту. Місячна ставка по кредиту студентові від 1,3 % до 3 % залежно від банку партнера. Мінімальний відгук на одну заявку по кредиту студентам від 2 банків партнерів.


При заповненні заявки на кредит студентам, у графі «працевлаштування» виберіть варіант «студент». Якщо ж Ви студент і працюєте офіційно, то краще вибрати варіант «офіційно працевлаштований», що збільшить Ваші шанси на отримання кредиту. Заповнивши форму онлайн заявки, перевірте введені особисті данні і натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Далі заявка відправляється на перевірку нашим операторам, які перевіряють коректність введених Вами даних і перенаправляють, протягом 15 хвилин, в банки партнери. Оператори банків партнерів, отримуючи заявку на кредит для студента, заводять анкету на потенційного позичальника і відправляє її на попереднього рішення по видачі кредиту. Після отримання попереднього рішення по видачі кредиту студентові, передзвонюють потенційному позичальникові і запрошують його до найближчого відділення банку для оформлення документів та видачі кредиту.


Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» обробляє заявки на кредити студентам абсолютно безкоштовно. Ніяких комісій та відсотків ми не нараховуємо з потенційного позичальника. Всі наші послуги по обробці заявок оплачують банки партнери.


Категория: Кредитування в Одесі | (07.11.2013)
Просмотров: 1478
Хостинг от uCoz