Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Одесі

Кредит СПД Одеса

Кредит СПД Одеса

Кредит для СПД в Одесі можна отримати, подавши онлайн заявку у нас на сайті. Заявка після відправки її нам, обробляється наші операторами і відправляється в 33 банку партнера. Банки партнери обробляють заявки на кредит для СПД протягом від 15 хвилин до 2 -х годин в робочий час. Мінімальний відгук на заявку від приватного підприємця спд 1-3 банку. Всього заявка на кредит для СПДешніка відправляється на 33 банку України в Одесі.


Кредити для СПД пропонуються нашими банками партнерами під 2-3% на місяць. Найчастіше наші банки партнери не вимагають від потенційних позичальників звітності з податковою інспекції.


Для отримання кредиту приватному підприємцю СПД з Одесі треба мати:
Документи на спд
Хорошу кредитну історію
Вік позичальника від 21 років


Кредити для спд видаються на суми до 30 000 гривень. Якщо сума кредиту потрібно більше зазначеної вище, то необхідно приймати пропозиції декількох банків, тоді Ви наберете потрібну суму позики.


Наша система онлайн кредитування обробляє заявки абсолютно безкоштовно. Ніяких комісій та відсотків з позичальника ми не нараховуємо. Всі витрати на наші послуги оплачують банки партнери зі своїх особистих коштів не торкаючись потенційно позичальника.


Категория: Кредитування в Одесі | (06.11.2013)
Просмотров: 683