Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Одесі

Кредит швидко Одеса

Кредит швидко Одеса

Через систему онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» Ви можете подати заявку і отримати кредит швидко в Одесі і Україні. Заявка на кредит обробляється абсолютно безкоштовно і перенаправляється в 33 банку партнера Одеси, Одесської області та України. Форма онлайн заявки на швидке отримання кредиту знаходиться з правого боку сайту.


Заповнюючи заявку на кредит онлайн, введіть всі дані, зазначені у графах форми. Перед відправкою заявки перевірте правильність зазначених даних, після чого натисніть кнопку «відправити заявку на кредит».


Вашу заявку протягом 15 хвилин обробить наш оператор, перевіряючи правильність введеної інформації, і перенаправляє заявку на кредит швидко в Одесі та в Україні, в банки партнери, залежно від критеріїв позичальника. Отримуючи заявку від нас, банк партнер бачить анкету на потенційного позичальника і відправляє її на попереднє рішення. Після отримання попереднього рішення, оператори банків партнерів передзвонюють потенційному позичальникові і запрошують його до найближчого відділення банку для оформлення документів і отримання кредиту. Вся ця процедура, включаючи узгодження на отримання кредиту, займає до 2-х годин в робочий час.


Офіційно працевлаштована людина, старше 23 років може розраховувати на кредит до 150000 гривень. Неофіційно працевлаштована людина, або особа якій ще не виповнилося 23 роки може розраховувати на кредит до 10000 гривень в одному банку партнері.


Місячна кредитна ставка від 1,3% до 3%. Термін кредиту від 6 до 48 місяців.


Наша система онлайн кредитування не бере комісії за видачу швидких кредитів і не стягує ніяких відсотків. Для потенційного позичальника заявки, на кредити швидко Одеса, обробляються абсолютно безкоштовно! Всі наші послуги по обробці заявок, консультування та допомоги в отриманні кредиту оплачують банки партнери.


Категория: Кредитування в Одесі | (05.11.2013)
Просмотров: 1522
Хостинг от uCoz