Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Одесі

Кредит приватному підприємцю СПД, ПП Одеса

Кредит приватному підприємцю СПД, ПП Одеса

Щоб подати заявку на кредити приватному підприємцю СПД і ПП в Одесі, Вам треба заповнити форму в правій частині і натиснути кнопку «відправити заявку на кредит». Дана заявка безкоштовно відправляється в перебігу 15 хвилин нашою системою онлайн кредитування та від 15 хвилин до 2 годин в робочий час.

Кредити приватнім підприємцям в Одесі пропонують банки партнерів. Мінімальний відгук на заявку позичальника 2-3 банку. Найчастіше для прийняття рішення по кредиту для СПД не потрібно звітності з податковою. Максимальна сума кредиту для приватного підприємця в Україні до 30 000 гривень залежно від кредитної історії і обігу позичальника. Якщо потрібно сума кредиту для ПП більше зазначеної вище, то можна отримати кредит відразу в декількох банках і в сумі зібрати потрібні гроші.

Середня місячна кредитна ставка для приватного підприємця в Одесі 2% на місяць.

У нас можна оформити кредит готівкою підприємця або ж кредитну картку з потрібним кредитним лімітом.

Система онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» не стягує жодних комісій з позичальника, заявки обробляє абсолютно безкоштовно! Всі комісії за залучення позичальників оплачує банк.

Приватний підприємець у нас може подати заявку на кредит готівкою, на споживчий кредит, кредитну картку і на авто в кредит.

Заповнюючи заявку на кредит прохання вводить реальні дані. У разі некоректного заповнення даних з позичальником можуть відмовитися зв'язуватися банки.


Категория: Кредитування в Одесі | (06.11.2013)
Просмотров: 1324
Хостинг от uCoz