Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Одесі

Кредит підприємцю Одеса

Кредит підприємцю Одеса

З правого боку сайту всеукраїнського кредитного центру «В КРЕДИТ УКРАЇНА» Ви можете безкоштовно подати заявку і отримати кредит підприємцю в Одесі. Заявки на кредити підприємцю обробляють 33 банку партнера Одеси, Одеської області та України.


Отримати кредит через нашу систему онлайн кредитування можуть приватні підприємці СПД, ФОП і ПП. Подаючи заявки на кредити підприємцю в Одесі, Одеській області та Україні Ви можете претендувати на суму до 250 000 гривень. Мінімальний термін кредиту від 6 місяців, максимальний до 48 місяців. Ставка по кредиту для підприємця в банках Одеси та України від 1,3% до 3% на місяць. Також є можливість у більшості банках достроково погасити кредит, без додаткових комісій. Приватні підприємці можуть розраховувати на кредити готівкою, споживчі кредити, кредитні картки різного класу та автокредитування.


Найчастіше при оформленні кредиту підприємцю не потрібна декларацій про доходи та звітності з податкової інспекції, які підтверджують суми і джерела доходів, хоча деякі банки партнери іноді і запитують у потенційного позичальника підприємця дану інформацію.


Щоб оформити заявку на кредити суб'єктам підприємницької діяльності, приватним підприємцям, фізичним особам підприємцям заповніть форму з правого боку сайту. При заповненні заявки у графі «працевлаштування» виберіть варіант «приватний підприємець». Заповнивши заявку на кредит підприємцю в Одесі, перевірте правильність всіх зазначених особистих даних, а також контактної інформації та натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Відправлена заявка автоматично потрапляє на перевірку нашим операторам, які перевіряють правильність і правдивість введених Вами даних, після чого перенаправляють онлайн заявку на кредит для підприємця в банки партнери, залежно від критеріїв потенційного позичальника. Оператори банків Одеси та України, отримуючи онлайн заявку на кредит підприємцю, заводять анкету на потенційного позичальника і відправляють її на отримання попереднього рішення по видачі кредиту. Отримавши попереднє рішення по видачі кредиту підприємцю, оператори банків партнерів передзвонюють потенційному позичальникові і запрошують його до найближчого відділення банку в його населеному пункті для оформлення документів та видачі кредиту приватному підприємцю.


Система онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» не стягує комісій з потенційних позичальників, всі наші послуги оплачують банки партнери. Подача заявки на кредит за послугою «кредит підприємцю Одеса» обробляється абсолютно безкоштовно.


Категория: Кредитування в Одесі | (06.11.2013)
Просмотров: 591