Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Одесі

Кредит пенсіонеру Одеса

Кредит пенсіонеру Одеса

Система онлайн замовлення кредитів «В КРЕДИТ УКРАЇНА» дозволяє абсолютно безкоштовно подати заявку і отримати кредит пенсіонеру в Одесі. Заявки на кредити пенсіонеру розглядають 33 банки Одеси, Одеської області та України.


В Одесі, Одеській області та Україні можна отримати кредит пенсіонеру на суму до 30 000 гривень. Пенсіонери можуть претендувати на кредити готівкою, кредитні картки, споживчі кредити, авто в кредит. Місячна ставка за кредитами пенсіонерам від 1,3% до 3%. Термін пенсійного кредиту від 6 до 48 місяців.


Щоб подати заявку на кредити пенсіонеру, заповніть форму з правого боку сайту. При заповненні заявки у графі «працевлаштування» виберіть варіант «пенсіонер». Перед відправкою заявки перевірте всі вказані Вами особисті дані та натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Далі заявка направляється на перевірку нашим операторам, які перевіряють правильність і правдивість зазначеної Вами інформації, після чого перенаправляють заявку в банки партнери. Оператори банків партнерів, отримавши від нас заявку на кредит пенсіонеру, заводять анкету на потенційного позичальника і відправляють її на отримання попереднього рішення по видачі кредиту. Отримавши рішення по видачі кредиту пенсіонеру, вони передзвонюють потенційного позичальника і пропонують йому прийти в найближче відділення банку в його населеному пункті, для оформлення документів та видачі кредиту. Вся вищевказана процедура займає від 15 хвилин до 2 -х годин в робочий час.


Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» безкоштовно обробляє заявки за послугою «кредит пенсіонеру Одеса». Відсотків і комісій з потенційних позичальників ми не нараховуємо. Всі наші послуги по консультації клієнтів, допомоги в оформленні кредитів і обробці заявок, оплачують наші банки партнери Одеси, Одеської області та України.


Категория: Кредитування в Одесі | (05.11.2013)
Просмотров: 612