Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Одесі

Кредит онлайн Одеса

Кредит онлайн Одеса

На сайті всеукраїнського кредитного центру «В КРЕДИТ УКРАЇНА», з правого боку, можна безкоштовно і швидко подати заявку на кредит онлайн в Одесі. Нашу онлайн заявку на кредит обробляють 33 банки Одеси, Одеської області та України.


Через наш сервіс можна отримати кредити онлайн в Одесі та в Україні: готівкою, кредитною карткою, споживчий кредит і авто в кредит.


Максимальна сума кредиту онлайн до 250 000 гривень. Кредити онлайн видаються в Одесі: самозайнятим, неофіційно і офіційно працевлаштованим, студентам, морякам, пенсіонерам, приватним підприємцям СПД, ФОП і ПП. Місячна кредитна ставка в наших банках партнерах від 1,3% до 3%. Термін кредиту від 6 до 48 місяців.


Форма замовлення кредитів онлайн знаходиться з правого боку сайту. Заповнивши форму онлайн заявки на кредит, перевірте правильність введених Вами даних і натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Ваша онлайн заявка на кредит перевіряється нашими операторами в течії 15 хвилин на коректність зазначеної інформації та перенаправляють її в банки партнери, залежно від критеріїв позичальника. Оператори банків партнерів, отримуючи від нас онлайн заявку на кредит, відправляють її на попереднє рішення по видачі кредиту. Після отримання попереднього рішення, оператори банків партнерів передзвонюють потенційного позичальника і пропонують прийти в найближче відділення банку в Одесі для оформлення кредиту. Всі вищевказана процедура займає до 2- х годин в робочий час.


Сервіс онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» обробляє онлайн заявки на кредити в Одесі абсолютно безкоштовно. Ніяких відсотків і комісій з потенційних позичальників ми не нараховуємо. Всі наші послуги оплачують банки партнери.


Категория: Кредитування в Одесі | (06.11.2013)
Просмотров: 1388
Хостинг от uCoz