Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Одесі

Кредит на автомобіль Одеса

Кредит на автомобіль Одеса

Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» спільно з 33 банками Одеси та України дає можливість всім бажаючим безкоштовно подати заявку і отримати кредит на автомобіль в Одесі. Щоб подати онлайн заявку і отримати попереднє узгодження з видачі кредиту на автомобіль протягом від 15 хвилин до 2-х годин в робочий час, заповніть форму замовлення кредитів з правого боку всі сервісу.


Через дану систему онлайн замовлення кредитів, Ви можете подати заявку на кредит для покупки автомобіля, вартість якого не перевищує 250 000 гривень.


Кредит можна отримати на нове авто, б\в автомобіль або ж кредит на недостатню суму для покупки автомобіля (іншими словами кредит готівкою).


Для оформлення кредиту на автомобіль мінімальний пакет документів - це паспорт з українським громадянством та ідентифікаційний код платника податків. Кредити на покупку автомобілів часто видаються банками без застави та поручителів.


Подати заявку для кредиту на автомобіль можуть: безробітні, самозайняті, неофіційно працевлаштовані, студенти, моряки, пенсіонери, офіційно працевлаштовані, приватні підприємці СПД, ПП і ФОП.


Для отримання кредитів на автомобілі, у формі замовлення кредиту, в графі «працевлаштування » виберіть варіант «авто в кредит». Заповнивши форму онлайн заявки натисніть кнопку «відправити заявку на кредит», попередньо перевіривши зазначену Вами інформацію у всіх полях форми онлайн заявки. Відправлена заявка відправляється відразу на перевірку і пройшовши її автоматично, залежно від критеріїв позичальника охочого взяти кредит на автомобіль, в банки партнери в Одесі, Одеській області та в Україні. Отримуючи заявку на авто в кредит, співробітники банків направляють її на отримання попереднього погодження для отримання кредиту. Отримавши узгодження, співробітники банків партнерів передзвонюють потенційно позичальникові і просять його пройти до найближчого відділення в його населеному пункті, щоб оформити документи і взяти кредит на автомобіль.


Заявки за послугою «кредит на автомобіль Одеса» обробляють абсолютно безкоштовно, без додаткових комісій та відсотків. Системі онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» всі витрати з обробки заявок, консультаціям клієнтів і допомоги в оформленні кредитів оплачують банки партнери Одеси, Одеської області та України.


Категория: Кредитування в Одесі | (07.11.2013)
Просмотров: 1649
Хостинг от uCoz