Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Одесі

Кредит моряку Одеса

Кредит моряку Одеса

Щоб отримати кредит моряку в Одесі, треба заповнити форму онлайн замовлення з правого боку сайту всеукраїнського кредитного центру «В КРЕДИТ УКРАЇНА». Заявки на кредити морякам даний сервіс обробляє абсолютно безкоштовно і перенаправляє їх у 33 банку партнера Одеси, Одеської області та України.


Взяти кредит моряку можна до 250 000 гривень без застави та без поручителів по всій території України. Місячна ставка по кредиту моряку 1,3% - 3%, залежно від банку кредитора в Одесі і в Україні. Термін кредитів для моряків від 6 до 48 місяців, з правом дострокового погашення кредиту без додаткових відсотків і санкцій з боку банків.


Оформити і взяти кредит моряк може на суму до 50 000 гривень з наявність тільки паспорта громадянина України та ідентифікаційного коду платника податків. Щоб оформити і отримати кредит моряку на суму від 50 000 до 250 000 гривень, можуть знадобитися один або два останніх контракту ( договору на роботу).


Кредити моряку можуть видати будь-яким із зручних способів, а саме: кредит готівкою, кредитна карта, споживчий кредит і авто в кредит.


Для моряків в наших банках партнерах в Одесі, Одеській області та в Україні, немає підвищених кредитних ставок, що дуже зручно і створює лояльні умови погашення кредиту.


Щоб подати заявку на кредити моряку, потрібно заповнити форму онлайн заявки з правого боку сайту. При заповненні заявки у графі «працевлаштування » буде потрібно вказати «моряк» . Перед відправкою заявки ретельно перевірте правильність зазначеної інформації, після чого натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Відправлена Вами заявка на кредит моряку в банки Одеси, Одеської області та України , спочатку потрапить на перевірку нашим операторам, які перевіряють правильність зазначеної в заявці і переадресують її в банки партнери. У банках заявка проходить попереднє узгодження, після якого з потенційним позичальником моряком зв'язуються оператори банків і запрошують його до найближчого відділення для оформлення всіх необхідних документів і видачі кредиту будь-яким із зручних для нього способів кредитування. Заявки на кредити морякам обробляються в перебігу от 15 хвилин до 2-х годин в робочий час.


Система онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» обслуговує заявки на кредити за послугою «кредит моряку Одеса» безкоштовно, без комісій і відсотків. Послуги з обробки заявок, консультаціям і допомоги в оформленні кредитів оплачують банки партнери в Одесі, Одеській області та в Україні.


Категория: Кредитування в Одесі | (06.11.2013)
Просмотров: 1327
Хостинг от uCoz