Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Одесі

Кредит морякам Одеса

Кредит морякам Одеса

Через сервіс онлайн замовлення кредитів, Ви можете подати заявку на кредит для моряка в Одесі. Заявки на кредити морякам в Одесі, обробляються абсолютно безкоштовно! Наш сервіс «В КРЕДИТ УКРАЇНА» відправляє заявки в 33 банки України, тому через нас можна легко отримати кредит моряку в Одесі та Одеській області.


При заповненні форми онлайн заявки, якщо Ви моряк, то в графі «працевлаштування» виберіть варіант «моряк». Перед відправкою даних, перевірте їх правильність і натисніть кнопку «відправити заявку на кредит».


Після відправки, Ваша заявка на кредит потрапляє на перевірку нашим операторам. Оператори перевіряють коректність і правильність зазначеної інформації, протягом 15 хвилин, і перенаправляють заявку в банки партнери. Після отримання заявки банком партнером , його оператори заводять анкету на потенційного позичальника і передають її на попереднє погодження . Після отримання попереднього рішення по видачі кредиту, потенційного позичальника моряка запрошують до найближчого відділення банку, для оформлення документів та видачі кредиту.


Максимальна сума кредиту для моряка до 250 000 гривень. Місячна кредитна ставка від 1,3 % до 3 % залежно від банку партнера. Термін кредиту для моряка від 6 до 48 місяців.


Потрібні документи для оформлення кредиту моряку:
- Оригінал паспорта громадянина України
- ІПН ( ідентифікаційний номер платника податків)
- Оригінал двох останніх контрактів


Мінімальний пакет документів для отримання кредиту моряку в Одесі та Одеській області - це плюс наших банків партнерів!


Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» не беруть ніяких відсотків і комісій з потенційних позичальників. Всі нашу послуги оплачують банки партнери Одеси та України.


Категория: Кредитування в Одесі | (06.11.2013)
Просмотров: 1325
Хостинг от uCoz