Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Одесі

Кредит ФОП Одеса

Кредит ФОП Одеса

Використовуючи сервіс онлайн замовлення кредитів «В КРЕДИТ УКРАЇНА», Ви можете абсолютно безкоштовно подати заявку на кредит для ФОП в Одесі. Наші заявки на кредити для фізичних осіб підприємців обробляють 33 банки партнера Одеси, Одеської області та України.


Абревіатура ФОП розшифровується українською мовою як «фізична особа підприємець», в російській мові використовується більш часто абревіатура СПД - суб'єкт підприємницької діяльності. Тобто кредити ФОП - це кредити приватним підприємцям в Одесі, Одеській області та по всій території України.


Банки Одеси, Одеської області та України дозволяють отримати кредит ФОП на суму до 250 000 гривень, строком від 6 місяців до 4 років. Місячна кредитна ставка для приватних підприємців коливається від 1,3 % до 3 %, залежно від банку кредитора.


Для оформлення кредиту на суму до 50 000 гривень найчастіше потрібна лише паспорт громадянина України та ідентифікаційний код платника податків. Якщо Вам потрібно сума від 50 000 до 250 000, то готуйтеся до того, що Вам, можливо, доведеться пред'явити одну або дві останні декларації про доходи з податкової інспекції (залежно від банку партнера). Також добра кредитна історія - це один з найголовніших критеріїв для видачі кредитів у банках партнерах.


Подаючи заявку на кредит для ФОП, вкажіть всі потрібні особисті дані, перевірте правильність їх і натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Відправлені заявки на кредити для приватних підприємців ФОП, проходять перевірку нашими операторами протягом 15 хвилин після подачі. Якщо заявка пройшла нашу перевірку, і в ній немає помилок, то вона відправляється у всі банки Одеси, Одеської області та України, де можна отримати кредит для ФОП. Співробітники банків партнерів, отримавши заявку на кредит для фізичної особи підприємця, заводять на потенційного позичальника підприємця анкету і відправляють її на отримання попереднього рішення по видачі кредиту. Оператори банків, отримуючи рішення з видачі кредиту для приватного підприємця ФОП, передзвонюють йому і пропонують пройти до найближчого відділення банку в його населеному пункті для перевірки та оформлення документів. Після перевірки документів та підписання договору, приватний підприємець ФОП може отримати кредит.


Кредити для ФОП в Одесі, Одеській області, та в Україні, видаються у вигляді: кредити готівкою, кредитні картки, споживчі кредиту та автокредитування.


Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» обробляє заявки і дає можливість отримати фінансову позику за послугою «кредит для ФОП Одеса» абсолютно безкоштовно, без комісій і відсотків. Всі наші послуги по обробці заявок на кредити приватним підприємцям ФОП в Одесі, Одеській області та Україні, оплачують наші банки партнери.


Категория: Кредитування в Одесі | (06.11.2013)
Просмотров: 779