Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Одесі

Кредит для студентів Одеса

Кредит для студентів Одеса

Через сайт системи онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» з правого боку, Ви можете безкоштовно подати заявку на кредит для студентів в Одесі, Одеській області та Україні. Наші онлайн заявки на кредити студентам обробляють 33 банку партнера по всій території України, Одеської області та Одеси.


Наші банки партнери видають кредити для студентів на суми до 10 000 гривень. Студенти офіційно працевлаштовані і працюють більше 6 місяців на українському підприємстві можуть претендувати на суму кредиту до 250 000 гривень. Процентна ставка за кредитами для студентів від 1,3 % до 3 % на місяць. Мінімальний термін кредиту від 6 місяців, а максимальний строк до 4 років.


При подачі заявки на кредити для студентів, з правого боку сайту, у графі «працевлаштування » студенту треба буде вибрати варіант «студент». Якщо ж студент офіційно працює, то в графі «працевлаштування» краще вибрати варіант «офіційно працевлаштований», що дасть можливість претендувати потенційному позичальникові студенту на більшу суму кредиту ( до 250 000 гривень). Заповнивши заявку на кредити для студентів, перевірте всі вказані Вами особисті та контактні дані, після чого у формі онлайн замовлення кредитів натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Далі заявка відправляється на перевірку операторам системи онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА», які перевіряють правильність і правдивість всіх введених в заявці даних і перенаправляють заявки в банки Одеси, Одеської області та України. Банки партнери отримали нашу онлайн заявку на кредит для студентів заводять анкету на потенційного позичальника і відправляють її на попереднє рішення по видачі кредиту. Отримавши рішення по видачі кредиту для студента, оператори банків передзвонюють потенційного позичальника і пропонують пройти до найближчого відділення банку партнера у Вашому населеному пункті для оформлення документів та видачі кредиту студентові.


Кредити для студентів в Одесі видаються формами: кредити готівкою, кредитні картки, споживчі кредити.


Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» безкоштовно обробляє заявки за послугою «кредит для студентів Одеса». Відсотків і комісій з потенційного позичальника студента, ми не взамаємо. Всі наші послуги обробці заявок і консультації потенційних клієнтів в Одесі, Одеській області та Україні оплачують наші банки партнери.


Категория: Кредитування в Одесі | (07.11.2013)
Просмотров: 663