Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Одесі

Кредит для пенсіонерів Одеса

Кредит для пенсіонерів Одеса

Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» дає можливість кожному громадянину України віком до 75 років безкоштовно подати заявку на кредит для пенсіонерів в Одесі. Наші заявки на кредити для пенсіонерів розглядають 33 банки Одеси, Одеської області та України.


Кредити для пенсіонерів видаються на суму до 30 000 гривень в наших банках партнерах. Місячна кредитна ставка для пенсіонерів від 1,3 % до 3 %. Термін кредиту пенсіонеру від 6 місяців до 48 місяців.


Для пенсіонерів форми кредитування можуть бути декількох видів: кредити готівкою, кредитні картки, споживчі кредити, автокредитування.


Щоб отримати кредит для пенсіонера в Одесі, заповніть онлайн форму заявки з правого боку сайту. При заповнення графи «працевлаштування» виберіть варіант «пенсіонер» і після цього натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Далі заявка на кредит пенсіонеру відправляється на перевірку нашим операторам, які перевіряють правильність і правдивість зазначеної особистої інформації. Після перевірки заявки на кредит для пенсіонера в Одесі відправляється, залежно від критеріїв потенційного позичальника, в банки партнери. Оператори банків партнерів заводять анкету на потенційного позичальника і відправляють її на попереднє рішення по видачі кредитів. Отримавши попереднє рішення по видачі кредиту пенсіонерам, оператори банків партнерів передзвонюють потенційним позичальникам і запрошують їх до найближчого відділення банку в його населеному пункті, для оформлення документів та видачі кредиту.


Система онлайн замовлення кредитів «В КРЕДИТ УКРАЇНА» безкоштовно обробляє заявки на кредити для пенсіонерів в Одесі, Одеській області та Україні. Ми не нараховуємо ніяких відсотків і комісій з потенційних позичальників за послугу «кредит для пенсіонерів Одеса». Всі наші послуги по обробці заявок на кредити пенсіонерам оплачують банки партнери в Україні.


Категория: Кредитування в Одесі | (05.11.2013)
Просмотров: 1302
Хостинг от uCoz