Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Одесі

Кредит для моряків Одеса

Кредит для моряків Одеса

Вам потрібен кредит для моряків в Одесі?! Подавайте безкоштовно онлайн заявку на кредити для моряків у нас. Сервіс онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» отримуючи від Вас заявки на кредити морякам, переадресовує їх відразу в 33 банку Одеси, Одеської області та України.


Банки Одеси та України видають кредити для моряків на суми до 250 000 гривень. Місячна ставка за кредитами для моряка від 1,3 % до 3 %. Термін фінансової позики моряку від 6 до 48 місяців.


Для отримання суми до 50 000 гривень, морякам найчастіше потрібна надати лише паспорт громадянина України та ідентифікаційний код платника податків.
Для отримання суми фінансової позики, кредиту для моряків, від 50 000 до 250 000 гривень , можуть знадобитися один або два останніх договору (контракту) моряка, все залежить від банку кредитора.


Кредити для моряків видаються нашими банки в Одесі, Одеській області та в Україні, партнерами, без поручителів і застави. Також відсутній у наших партнерів підвищена ставка по кредиту для моряка і є можливість дострокового погашення без штрафних санкцій від банків.


У банках Одеси, Одеської області та України, кредити для моряків видаються у вигляді: кредит готівкою, кредитна карта, споживчі кредити та автокредитування.


Щоб подати заявку по кредиту для моряків скористайтеся формою з правого боку сайту. При подачі заявки в графі «працевлаштування» обов'язково вкажіть варіант «моряк» . Заповнивши форму онлайн замовлення кредитів , перевірте всі зазначені дані та натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Далі заявка перевіряється операторами всеукраїнського кредитного центру, після чого направляється в банки партнери. Отримавши погодження з видачі кредиту для моряків, оператори банків партнерів передзвонюють потенційному позичальникові морякові та пропонують йому прийти в найближче відділення банку, щоб оформити документи і отримати кредит. Найчастіше заявки на кредит для моряків обробляються і отримують рішення на протязі від 15 хвилин до 2-х годин в робочий час.


Система онлайн замовлення кредитів «В КРЕДИТ УКРАЇНА» обслуговує клієнтів і потенційних позичальників за послугою «кредит для моряків Одеса» абсолютно безкоштовно, не взимаючи комісій і не беручи відсотків від кредитів. Послуги, які надаються онлайн сервісом оплачують банки партнери, що не позначається на кінцевому споживачі, позичальника.


Категория: Кредитування в Одесі | (06.11.2013)
Просмотров: 1414
Хостинг от uCoz