Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Одесі

Кредит для фізичних осіб підприємців Одеса

Кредит для фізичних осіб підприємців Одеса

З правого боку сайту системи онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» Ви можете абсолютно безкоштовно подати заявку і отримати кредит для фізичних осіб підприємців в Одесі. Заявки на кредити для фізичних осіб підприємців обробляють 33 банки Одеси, Одеської області та України.


Кредити для фізичних осіб підприємців банки Одеси, Одеської області та України видають на суми до 250 000 гривень. Термін кредиту від 6 місяців до 4 років. Місячна ставка за кредитами для фізичних осіб підприємців від 1,3% до 3% на місяць, залежно від банку кредитора.


Для оформлення кредиту на суму до 50 000 гривень приватному підприємцю потрібні тільки паспорт громадянина України та ідентифікаційний код платника податків, а при сумі до 250 000 гривень можуть знадобитися звіти з податкової за один або два квартали (все залежить від банку кредитора ).


Відправивши онлайн заявку на кредити для фізичних осіб підприємців, Ви вже через 2 години в робочий час дізнаєтеся про можливості отримання кредиту з банків партнерів Одеси, Одеської області та України.


Якщо Ви хочете подати заявку на кредити для фізичних осіб підприємців в Одесі, то заповніть форму з правого боку сайту. Заповнивши форму онлайн заявки на кредит підприємцю СПД, ФОП або ПП, перевірте всі введені Вами особисті дані, після чого натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Відправлена Вами заявка на кредит для підприємця в Одесі, Одеській області та Україні відправляється на перевірку нашим операторам, які перевірять правильність і правдивість зазначеної інформації, після чого перенаправляють її, залежно від критеріїв потенційних позичальників, у банки партнери Одеси та України. Оператори банків партнерів, отримуючи заявку на кредит для фізичних осіб підприємців, заводять анкету на потенційного позичальника ПП, ФОП або СПД і відправляють її на попереднє рішення по видачі кредиту. Отримавши рішення з видачі кредиту підприємцю фізичній особі в Одесі, оператори банків партнерів передзвонюють потенційного позичальника і пропонують пройти до найближчого відділення в його місті для оформлення кредиту.


Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» обробляє заявки за послугою «кредит для фізичних осіб підприємців Одеса» абсолютно безкоштовно. Відсотків і комісій з потенційного позичальника ми не нараховуємо. Всі наші послуги по обробці заявок, консультацій клієнтів і допомоги в оформленні кредитів оплачують наші банки партнери.


Категория: Кредитування в Одесі | (06.11.2013)
Просмотров: 1306
Хостинг от uCoz