Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Одесі

Кредит без довідок Одеса

Кредит без довідок Одеса

На сайті системи онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» Ви можете швидко і безкоштовно подати заявку на кредит без довідок в Одесі. Через нашу систему 33 банки Одеси, Одеської області та України обробляють заявки на кредити без довідок. Обробка однієї заявки на кредит готівкою, споживчий кредит, кредитну карту і авто в кредит від 15 хвилин до 2-х годин в робочий час.


Отримавши позитивне рішення по видачі кредиту в будь-якому банку партнері, Ви зможете вже через 30 хвилин у найближчому відділенні отримати кредит без довідок у Вашому місті. Для оформлення кредитів без довідок і без застави, Вам знадобиться лише паспорт громадянина України та ідентифікаційний код платника податків.


На кредит без довідок можуть претендувати громадяни України у віці від 18 до 75 років. Кредити без довідок видаються неофіційно і офіційно працевлаштованим, самозайнятим, студентам, морякам, пенсіонерам, приватним підприємцям СПД, ФОП і ПП.


Позичальники без довідок можуть претендувати на суми до 50 000 гривень, а позичальники з довідками, що підтверджують доходи до 250 000 гривень. Термін фінансової позики від 6 місяців до 4 років. Місячна відсоткова ставка за кредитом без довідок від 1,3% до 3% залежно від банку кредитора. Також у наших банках партнерах існує можливість безвідсоткового передчасного погашення кредиту ( уточнювати в кожному банку свої умови).


Для подачі заявки на кредит без довідок в Одесі заповніть форму з правого боку сайту. Після заповнення заявки натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Відправлена Вами заявка на кредит потрапляє на перевірку нашим операторам, які перевіряють правильність і правдивість зазначеної Вами інформації. Пройшла перевірку заявка на кредит наші оператори направляють в банки партнери , залежно від критеріїв потенційного позичальника. Оператори банків партнерів, які отримали нашу онлайн заявку на кредит, заводять анкету на потенційного позичальника і відправляють її на попереднє рішення по видачі кредиту. Отримавши рішення з видачі кредиту без довідок, оператори банків партнерів передзвонюють потенційному позичальникові і запрошують його пройти до найближчого відділення банку для оформлення документів та видачі кредиту готівкою, кредитної карти або споживчого кредиту.


Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» абсолютно безкоштовно обробляє онлайн заявки за послугою «кредит без довідок Одеса». Комісій та відсотків з потенційних позичальників ми не нараховуємо, бо всі наші послуги оплачують банки партнери Одеси, Одеської області та України.


Категория: Кредитування в Одесі | (07.11.2013)
Просмотров: 605