Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Одесі

Кредит без довідки Одеса

Кредит без довідки Одеса

Система онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» безкоштовно дає можливість кожному громадянину України у віці від 18 років подати заявку на кредит без довідки в Одесі. Через нашу систему онлайн кредитування заявки на кредити без довідок обробляють 33 банки Одеси, Одеської області та України.


Кредити без довідок в Україні та Одесі можуть отримати громадяни України, віком від 18 років: студенти, самозайняті, офіційно і неофіційно працевлаштовані, моряки, пенсіонери, приватні підприємці СПД, ФОП і ПП.


Студенти, самозайняті, неофіційно працевлаштовані можуть претендувати на кредит без довідки на суму до 10 000 гривень.


Офіційно працевлаштовані, моряки, пенсіонери та приватні підприємці можуть претендувати на кредит без довідок на суму до 50 000 гривень.


Процентна ставка за кредитами без довідок про доходи та застави від 1,3 % до 3 % залежно від банку кредитора.


Через нашу систему онлайн замовлення кредитів, потенційний позичальник може отримати кредит без довідок у формі: кредити готівкою, споживчі кредити і кредитні карти.


Заявку на кредит без довідок про доходи та застави можна подати з правого боку сайту. При оформленні заявки на кредит, заповніть всі обов'язкові графи у формі і перевірте всі введені особисті та контактні дані, після чого натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Далі дана онлайн заявка на кредити без довідок відправляється на перевірку нашим операторам, які перевіряють правильність і правдивість зазначеної Вами особистої та контактної інформації. Пройшовши перевірку нашими операторами, заявка на кредит без довідки відправляється, залежно від критеріїв потенційного позичальника, в банки партнери Одеси, Одеської області та України. Оператори банків Одеси та України, отримуючи від нас заявку на кредит, заводять анкету на потенційного позичальника і відправляють її на отримання попереднього рішення по видачі кредиту . Отримавши попереднє рішення по видачі кредиту оператори банків передзвонює потенційному позичальникові і запрошують його до найближчого відділення банку для оформлення документів та видачі кредиту без довідок та застави.


Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» обробляє заявки та обслуговує клієнтів за послугою «кредит без довідки Одеса» абсолютно безкоштовно. Комісій та відсотків з потенційних позичальників ми не нараховуємо. Всі наші послуги по обробці заявок, допомоги в оформленні кредитів і консультації клієнтів оплачують наші банки партнери.


Категория: Кредитування в Одесі | (05.11.2013)
Просмотров: 644