Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Одесі

Готівка в кредит Одеса

Готівка в кредит Одеса

Легко і швидко взяти готівку в кредит в Одесі, Одеській області та в Україні, Ви можете скориставшись всеукраїнським кредитним центром «В КРЕДИТ УКРАЇНА», в режимі «онлайн» і абсолютно безкоштовно. Наші онлайн заявки на готівку в кредит по Одесі і Україні обробляють 33 банку партнера.


Взяти готівку в кредит в банках Одеси можуть офіційно працевлаштовані, приватні підприємці, пенсіонери і моряки на суму до 250 000 гривень. Неофіційно працевлаштовані, самозайняті, безробітні та студенти можуть отримати швидко готівкові кредити в Одесі і в Україні на суми до 10 000 гривень.


Для отримання готівки в кредит Вам знадобиться:
1) Паспорт громадянина України
2 ) ІПН
3 ) Довідка про доходи за наявності (необов'язково)


Претендувати на готівку в кредит в Одесі і в Одеській області можуть громадяни України віком від 18 до 75 років.


Заповнивши, з правого боку сайту, форму онлайн замовлення кредитів, перевіривши зазначену інформацію, можете натискати кнопку «відправити заявку на кредит». Відправлена Вами заявка спочатку проходить перевірку нашими операторами, після чого перенаправляється в банки партнери. Банки партнери отримуючи від нас заявку на готівковий кредит, заводять анкету на потенційного позичальника і відправляють її на отримання попереднього рішення по видачі кредиту. Коли Ваша заявка пройде попереднє узгодження, Вам передзвонить оператор банку, який проконсультує з усіх питань, після чого запросять найближчим для Вас відділення банку у Вашому місті. Процедура перевірки та узгодження в наших банках партнерах займає від 15 хвилин до 2-х годин, в робочий час.


Послуга «готівку в кредит Одеса» надається сервісом онлайн замовлення кредитів «В КРЕДИТ УКРАЇНА» абсолютно безкоштовно, без жодних комісій на нашу адресу. Всі послуги всеукраїнського кредитного центру оплачують банки партнери.


Категория: Кредитування в Одесі | (07.11.2013)
Просмотров: 1503
Хостинг от uCoz