Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Одесі

Експрес кредити Одеса

Експрес кредити Одеса

Заповнюючи безкоштовну онлайн заявку на експрес кредити з правого боку сайту, Ви можете дізнатися про рішення відразу в 33 банків Одеси, Одеської області та України. Експрес кредити в Одесі, через всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» - це швидкі кредити без застави, без поручителів, які можна отримати протягом від 15 хвилин до доби майже у всіх банках в Одесі, Одеській області та в Україні.


Термінові експрес кредити видаються на суму від 1 000 до 250 000 гривень. На суму до 10 000 гривень можуть претендувати неофіційно працевлаштовані, безробітні та студенти. На суму до 250 000 гривень можуть претендувати приватні підприємці ФОП, СПД, ПП, а також офіційно працевлаштовані, моряки і пенсіонери.


Банки Одеси, Одеської області та України видають експрес кредити під місячну процентну ставку від 1,3% до 3%. Терміни експрес кредитів від 6 місяців до 4 років, з правом дострокового і безвідсоткового погашення кредиту. Форми експрес кредиту можуть бути: кредит готівкою, споживчий кредит, кредитна карта або авто в кредит.


Для отримання експрес кредиту потенційний позичальник повинен бути громадянином України віком від 18 до 75 років.


Заповнюючи заявку на експрес кредити в Одесі, Одеській області та в Україні, Ви повинні заповнити всі графи форми онлайн замовлення кредитів, перевірити ще раз всі зазначені дані, після чого натиснути кнопку «відправити заявку на кредит». Відправлена заявка проходить перевірку, після чого направляється в банки партнери. У банках Одеси, Одеської області та України заявку на кредит попередньо погоджують, а потім запрошують потенційного позичальника в найближче відділення банку, для складання кредитного договору та видачі кредиту в будь-який з обраних форм позики.


Система онлайн замовлення кредитів «В КРЕДИТ УКРАЇНА» не бере комісій з потенційного позичальника, а також не стягує відсотків за кредитною послуг «експрес кредит Одеса». Всі наші послуги, такі як консультація клієнта, обробка заявки на кредит, допомога в оформленні кредитів - все це оплачують банки партнери Одеси, Одеської області та України.


Категория: Кредитування в Одесі | (07.11.2013)
Просмотров: 1939
Хостинг от uCoz