Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Одесі

Експрес кредит Одеса

Експрес кредит Одеса

Будь-який користувач всесвітньої мережі інтернет, який є громадянином України, віком від 18 до 75 років, може безкоштовно подати заявку і отримати експрес кредит в Одесі, Одеській області та в Україні. Заявки на видачу експрес кредитів обробляють 33 банки Одеси, Одеської області та України.


Експрес кредити - це швидкі банківські фінансові позики, які видаються протягом одного дня або декількох годин, без застави та поручителів.


Отримати експрес кредити можуть: самозаняті, безробітні, неофіційно працевлаштовані, офіційно працевлаштовані, пенсіонери, студенти, моряки, приватні підприємці ФОП, СПД та ПП.


Сума можливого експрес кредиту для самозайнятих, безробітних, неофіційно працевлаштованих та студентів до 10 000 гривень.
Сума можливого експрес кредиту для моряків, пенсіонерів, офіційно працевлаштованих, приватних підприємців до 250 000 гривень.


Зауважимо, що експрес кредит можна отримати на будь-які витрати, ремонти, лікування , купівлю побутової техніки та транспорту, під товари і просто на особисті потреби. Експрес кредит оформляється та видається банками партнерами в декількох формах: кредит готівкою, споживчий кредит, кредитні картки, а також автокредитування.


Через систему онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» Ви можете подати заявку на експрес кредит в Одессі та в Україні, просто заповнивши форму замовлення правої сторони сайту. Вкажіть всі потрібні дані у формі замовлення кредиту, після чого натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Відправлена Вами заявка на експрес кредит буде обробляється від 15 хвилин до 2-х годин. За вказаний час оператори банків партнерів перевірять Вашу кредитну історію і узгодять попереднє рішення по видачі кредиту. Після всієї вищевказаної процедури, Вам зателефонують і запросять до найближчого відділення банку у Вашому населеному пункті для отримання кредиту експрес.


Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» обробляє заявки, проводить консультації, допомагає в оформленні кредитів за послугою «експрес кредит Одеса» абсолютно безкоштовно, без комісії та відсотків. Наші послуги, у тому числі і обслуговування клієнтів, оплачують банки партнери в Одесі, Одеській області та в Україні.


Категория: Кредитування в Одесі | (07.11.2013)
Просмотров: 634