Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Одесі

Беззаставний кредит Одеса

Беззаставний кредит Одеса

Безкоштовно подати онлайн заявку і отримати беззаставний кредит в Одесі і в Одеській області, можна швидко і безкоштовно, через систему онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» відразу в 33 банку партнера по всій Україні. Банки Одеси видають кредити без застави громадянам України віком від 18 до 75 років.


Беззаставний кредит можна отримати на суму до 250 000 гривень для офіційно працевлаштованих, моряків, пенсіонерів та приватних підприємців різних форм. Крім цього неофіційно працевлаштовані, самозайняті, безробітні та студенти можуть отримати кредит безззалоговий на суму до 10 000 гривень.


Банками Одеси та України може бути виданий беззаставний кредит у вигляді кредиту готівкою, кредитної картки, споживчого кредиту і автомобіля в кредит.


Найчастіше кредит беззаставний видається на термін від 6 до 48 місяців, з можливістю дострокового погашення кредиту. За беззаставними кредитами місячна процентна ставка, для потенційного позичальника, може бути від 1,3% до 3%.


Щоб подати онлайн заявку на беззаставний кредит, в правій стороні сайту заповніть форму. Правильно заповнивши форму онлайн замовлення кредитів, перевірте всі зазначені дані, після чого натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Відправлена Вами заявка, протягом від 15 хвилин до 2-х годин, пройде перевірку нашими операторами і операторами банків партнерів, Вам попередньо погодять видачу кредиту без застави та зателефонують з банків партнерів, розповівши всі умови кредитування, і запросять до найближчого відділення банку для оформлення документів, підписання кредитного договору і видачі кредиту.


Хочемо відзначити, що всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» обробляє абсолютно безкоштовно заявки за послугою «беззаставний кредит Одеса». Наші послуги оплачувати не потенційні позичальники, а банки партнери.


Категория: Кредитування в Одесі | (07.11.2013)
Просмотров: 1333
Хостинг от uCoz