Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Одесі

Автокредитування Одеса

Автокредитування Одеса

Подати заявку відразу в 33 банку партнера Одеси, Одеської області та України на послугу автокредитування в Одесі, Ви можете абсолютно безкоштовно. Автокредити видаються на: б \ в автомобілі, нові автомобілі, кредити готівкою на купівлю авто.


У банках Одеси, Одеської області та України автокредитування відбувається на суми до 250 000 гривень. Місячна ставка за кредитами на авто від 1,3% до 3%. Термін автокредитування від 6 до 48 місяців.


Кредити для купівлі автомобіля можуть отримати: студенти, пенсіонери, моряки, офіційно і неофіційно працевлаштовані, безробітні, самозайняті, приватні підприємці ПП, ФОП та СПД.


Щоб подати заявку на автокредитування в графі «форма кредитування» виберіть варіант «авто в кредит». Заповнивши всю форму заявки, перевірте перед відправкою Ваші дані та натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Відправлена заявка перевіряється нашими операторами, після чого перенаправляється в банки Одеси, Одеської області та України. Банківські співробітники, отримуючи заявку онлайн на авто в кредит, оправляють її на отримання попереднього рішення по кредиту, після чого зв'язуються з потенційним позичальником і пропонують йому пройти до найближчого відділення банку для оформлення всіх потрібних документів для отримання кредиту.


У середньому, час обробки онлайн заявки на автокредитування в Одесі, Одеській області та Україні банками, займає від 15 хвилин до 2-х годин в робочий час. А повне оформлення автокредиту займає від 1 до 5 робочих днів.


Онлайн заявки за послугою «автокредитування Одеса» обробляються безкоштовно, без внесків, комісій та відсотків від сум позики. Всі наші послуги, в тому числі й автокредитування оплачують банки партнери Одеси, Одеської області та України.


Категория: Кредитування в Одесі | (07.11.2013)
Просмотров: 693