Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Одесі

Авто в кредит Одеса

Авто в кредит Одеса

Отримати авто в кредит в Одесі, в Одеській області та в Україні, через онлайн сервіс замовлення кредитів «В КРЕДИТ УКРАЇНА», легко і швидко. Для цього Вам потрібно лише заповнити форму онлайн заявки на кредит, з правого боку сайту і чекати відповідей безпосередньо з банків партнерів Одеси та України. Заявки за послугою «авто в кредит Одеса» обробляють 33 банку абсолютно безкоштовно.


Через наш сервіс можна отримати авто в кредит нове, б/в автомобіль і готівку для покупки автомобіля.


Заявки на б.в авто можуть подати: студенти, моряки, пенсіонери, самозайняті, неофіційно і офіційно працевлаштовані, безробітні, приватні підприємці СПД, ПП та ФОП.


Заявки на нове авто в кредит можуть подати: моряки, пенсіонери, офіційно працевлаштовані, приватні підприємці СПД, ПП та ФОП.


Заявки на кредити готівкою для купівлі автомобіля можуть подати: студенти, моряки, пенсіонери, самозайняті, неофіційно і офіційно працевлаштовані, безробітні, приватні підприємці ФОП, СПД, ПП.


Вартість кредитного автомобіля повинна складати не більше 250 000 гривень. Термін кредиту на авто від 6 місяців до 4 років, з можливістю дострокової виплати кредиту, без санкцій з боку банків. Місячна відсоткова ставка по авто кредитах від 1,3% до 3%, залежно від банку кредитора.
 

Заявки на авто в кредит в Одесі, Одеській області та Україні подаються з правого боку сайту. При подачі онлайн заявки на кредит , у графі «форма кредитування» виберіть варіант « авто в кредит» і заповніть всі потрібні графи, після чого натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Відправлена заявка пройде перевірку нашими операторами, після чого попрямує на отримання попереднього рішення по видачі кредиту в банки партнери. Отримавши попереднє рішення по видачі кредиту на авто, оператори банків Одеси та України зв'яжуться з Вами і запросять до найближчого відділення банку для оформлення всіх необхідних документів. Найчастіше процедура оформлення кредиту для авто займає від 1 до 5 робочих днів.


Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» дає можливість безкоштовно подати заявку онлайн на авто в кредит, при цьому не бере комісій з позичальників. Всі послуги нашої системи онлайн кредитування оплачують банки партнери в Одесі, Одеській області та України.


Категория: Кредитування в Одесі | (07.11.2013)
Просмотров: 901