Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Івано-Франківську

Кредит пенсіонеру Івано-Франківськ

Кредит пенсіонеру Івано-Франківськ

Ви можете абсолютно безкоштовно подати заявку на онлайн кредит пенсіонеру в Івано-Франківську, Івано-Франківській області та в Україні, завдяки всеукраїнській кредитній системі «В КРЕДИТ УКРАЇНА». Щоб оформити заявку на онлайн кредити пенсіонеру, Вам необхідно надіслати нам заявкову форму анкети, яка знаходиться в правій стороні сайту.


Дану анкету потрібно правильно заповнити, вказати у клітинці «працевлаштування» пункт «пенсіонер», і натисненням кнопки «відправити заявку на кредит», відправити заявку на онлайн кредит пенсіонеру, нашим операторам. Протягом 15-ти хвилин наші люди оброблять вашу заявку, і відправлять її у 33 партнерських банку Івано-Франківська, Івано-Франківської області і всієї України, і з Вами зв'яжуться банківські робітники вже протягом робочого дня, щоб обговорити все, що Вас цікавлять, і запросити на зустріч до найближчого відділення. Ви не повинні бути старше 75 років.


Що стосується самого онлайн кредитування пенсіонеру у Івано-Франківську та в Україні, то хочемо звернути Вашу увагу на те, що:

- Максимально - можлива сума онлайн-кредиту пенсіонеру - 50 000 гривень.

- Можливий термін кредитування для Вас становить від 4-х до 48-ми місяців.

- Відсоткова ставка може становити від 1.3% до 3% щомісяця.

- При укладанні договору з банком на онлайн кредит пенсіонеру, Вам буде необхідно з собою принести посвідчення ІПН, паспорт громадянина України та пенсійне посвідчення, якщо знадобиться.

- Усі наші послуги для вас абсолютно безкоштовні. Ми не просимо від Вас будь-яких відсотків, застав або поручителів.


Категория: Кредитування в Івано-Франківську | (21.11.2013)
Просмотров: 678