Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Івано-Франківську

Кредит пенсіонерам Івано-Франківськ

Кредит пенсіонерам Івано-Франківськ

У будь-який час доби і абсолютно безкоштовно Ви можете подати заявку на онлайн кредит пенсіонерам в Івано-Франківську та Івано-Франківській області, завдяки всеукраїнському кредитним центру «В КРЕДИТ УКРАЇНА».


Для оформлення заявки на онлайн кредити пенсіонерам у Івано-Франківські, Івано-Франківській області та в Україні, Вам потрібно відправити нам анкетну форму заявки, яка розташована в правій стороні сайту. Саму анкетну форму потрібно точно заповнити, вказавши в комірці «працевлаштування» варіант «пенсіонер», і натисненням кнопки «відправити заявку на кредит», вислати заявку на онлайн кредит пенсіонеру, нашим операторам для обробки. У перебігу 15-ти хвилин наші люди візьмуть вашу заявку, і відправлять її по 33 -му партнерським банкам Івано-Франківська, Івано-Франківської області і всієї України. Після цього з Вами зв'яжуться працівники банків вже протягом цього ж робочого дня, для обговорення всіх необхідних питань , та запрошення на зустріч найближчим банківське відділення. Ваш вік повинен бути не більше 75 років.
Хочемо звернути Вашу увагу, в питаннях онлайн кредиту пенсіонерам в Івано-Франківську та в Україні, на те:

- Максимально - можлива сума кредитування пенсіонерам може доходити до 50 000 гривень.

- Термін кредитування для Вас можливий абсолютно різний: від 4-х до 48-ми місяців.

- Відсоткова ставка також різна: від 1.3% до 3% щомісяця.

- Під час укладання договору з банком на онлайн кредит пенсіонерам, Вам буде необхідно принести з собою посвідчення ІПН, паспорт громадянина України та пенсійне посвідчення, якщо знадобиться.

- Усі наші послуги абсолютно безкоштовні для Вас. Ми не просимо від Вас будь-яких відсотків, поручителів або застав.


Категория: Кредитування в Івано-Франківську | (21.11.2013)
Просмотров: 618