Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування в Івано-Франківську

Кредит для пенсіонерів Івано-Франківськ

Кредит для пенсіонерів Івано-Франківськ

Абсолютно безкоштовно Ви можете цілодобово оформити заявку на онлайн кредит для пенсіонерів в Івано-Франківську, Івано-Франківської області України, завдяки всеукраїнському кредитним центру «В КРЕДИТ УКРАЇНА».


Щоб оформити заявку на онлайн кредити для пенсіонерів у Івано-Франківську та в Україні, Вам треба надіслати нам анкетну форму заявки , що розташована в правій частині цього сайту. Анкетну форму необхідно точно заповнити, і вказати у клітинці «працевлаштування» пункт «пенсіонер», і натисненням кнопки «відправити заявку на кредит», відправити заявку на кредит онлайн для пенсіонерів, нашим операторам для обробки. За 15 хвилин наші люди приймуть і оброблять Вашу заявку, а потім відправлять її у всі 33 партнерських банку Івано- Франківська, Івано- Франківської області і всієї України. Потім з Вами зв'яжуться банківські службовці вже під час цього ж робочого дня, на благо обговорення всіх потрібних питань і умов, а також запрошення на зустріч найближчим для Вас відділення банку. При цьому, Ваш вік не повинен перевищувати 75 років.


Звертаємо Вашу увагу на самі часто задаються онлайн кредитування для пенсіонерів в Івано-Франківську, Івано-Франківській області та в Україні:

- Найбільша сума кредитування для пенсіонерів, яка можлива - 50 000 гривень.

- Термін кредитування для пенсіонерів можливий абсолютно різний: від 4-х до 48-ми місяців.

- Відсоткова ставка аналогічно різна: від 1.3% до 3% щомісяця.

- Під час ув'язнення банківського договору на онлайн кредит для пенсіонерів, Вам будуть потрібні: посвідчення ІПН, паспорт громадянина України та пенсійне посвідчення на вимогу.

- Все, що ми робимо для Вас абсолютно безкоштовно. Ми не вилучаємо у Вас які-небудь відсотки або застави. Також, поручителі не потрібні.


Категория: Кредитування в Івано-Франківську | (20.11.2013)
Просмотров: 654