Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Житомирі

Кредит пенсіонеру Житомир

Кредит пенсіонеру Житомир

Система кредитування онлайн «В КРЕДИТ УКРАЇНА» надає можливість абсолютно безкоштовно подати онлайн заявку на кредит пенсіонеру у Житомирі, Житомирської області і всієї України!


Від Вас потрібно, всього лише, заповнити заявку на онлайн кредити пенсіонеру, яка знаходиться в правій частині нашого сайту, де в графі «працевлаштування» потрібно вказати пункт «пенсіонер». Також слід зазначити , що онлайн заявку на кредит пенсіонеру Житомир може подати людина, не старше 75-ти років. Варто зауважити, що максимально - можлива сума для онлайн кредиту пенсіонеру може становити 50 000 гривень, але ми не вимагаємо від Вас не довідок про доходи, не поручителів, що не застав, та й взагалі ніяких грошей! Всі оформляється абсолютно безкоштовно!


При собі необхідно мати паспорт громадянина України, посвідчення ІПН, а також, у разі потреби, пенсійне посвідчення. Кредит може бути взятий на строк від чотирьох місяців до чотирьох років, при процентній ставці від 1.3% до 3 %, залежно від банку партнера, з яким Ви будете співпрацювати. Справа в тому, що ми уклали партнерські договори з 33-ма різними банками Житомира, Житомирської області та України для того, щоб Ви могли вибрати найбільш кращі і зручні умови для Вас на онлайн кредит пенсіонеру в Житомирі!


З Вами буде встановлений контакт вже через кілька годин після оформлення вами заявки на онлайн кредит пенсіонеру з банків Житомира та України!


Крім усього, ми гарантуємо Вам абсолютну допомогу з усіх питань кредитування, аж до прямого зв'язку з банком, і завжди готові відповісти на всі, що цікавлять Вас питання на тему кредиту пенсіонеру в Житомирі.


Категория: Кредитування у Житомирі | (10.11.2013)
Просмотров: 605