Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Запоріжжі

Кредит пенсіонеру Запоріжжя

Кредит пенсіонеру Запоріжжя

Отримати і оформити кредит пенсіонеру у Запоріжжі, Запорізькій області та в Україні може кожен пенсіонер абсолютно безкоштовно, завдяки веб-сайту системи онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА»! Ми перенаправляємо заявки блискавично в 33 партнерських банку України. Саме така кількість банків Запоріжжя і України обробляє кожну нашу заявку на кредити пенсіонерам, за тим передзвонюють і обов'язково запрошують у найближче відділення банку по відношенню до місця проживання пенсіонера!


Кредит в Запоріжжі будь-який банк партнер може видати пенсіонеру громадянину України, без поручителів і довідок від доходів на суму до 50 000 гривень. Місячна ставка залежить від банку - кредитора, і може варіюватися від 1,3 % до 3 %. Термін кредитної позики для пенсіонера становить від 6 до 48 місяців, при можливості дострокового погашення.


Кредит пенсіонеру у Запоріжжі, Запорізькій області та в Україні, оформляється і видається протягом від двох годин до одного робочого дня. Пенсіонеру, лише, необхідно мати при собі паспорт громадянина України, посвідчення ІПН, а також пенсійне посвідчення у разі потреби.


Подати заявку на кредит пенсіонеру в Запоріжжі, Запорізькій області та Україні ви можете в правій стороні сайту, при цьому вказавши в графі працевлаштування «пенсіонер».


Також звертаємо Вашу увагу на те, що всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» ні в якому разі не вилучає ніяких відсотків і комісій за послугу «кредит пенсіонеру Запоріжжя». Абсолютно всі витрати з кредитування пенсіонерів розподіляються по банках партнерам в Запоріжжі, області та в Україні.


Категория: Кредитування у Запоріжжі | (21.11.2013)
Просмотров: 602