Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Запоріжжі

Кредит пенсіонерам Запоріжжя

Кредит пенсіонерам Запоріжжя

Оформити заявку на кредит пенсіонерам у Запоріжжі, Запорізькій області та в Україні має право кожен пенсіонер не старше 75 років, при чому, абсолютно безкоштовно, і все завдяки веб-сайту всеукраїнської системи онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА»! Ми відправляємо кожну заявку в 33 партнерських банку України. Тому саме така кількість банків Запоріжжя і України уклало з нами партнерські договору, і всі вони обробляють кожну нашу заявку на кожен кредит пенсіонерам, а потім зв'язуються і направляють до найближчого відділення банку!


Максимальна сума кредиту для пенсіонерів в Запоріжжі та в Україні, складає 50 000 гривень, причому - без поручителів і довідок про доходи! Місячна ставка коливається залежно від банку - кредитора - від 1,3% до 3%. Термін позики кредиту для пенсіонерів становить від 6 до 48 місяців. Звичайно, є пункт дострокового погашення!


Крім того, кредит пенсіонерам у Запоріжжі, у Запорізькій області та в Україні, видається дуже швидко! Від двох годин до одного робочого дня! При цьому, пенсіонерам необхідно володіти паспортом громадянина України, посвідченням ІПН та пенсійним посвідченням при випадку потреби.


Надіслати нам заявку на кредит пенсіонерам в Запоріжжі, області Запорізької та в Україні, Ви завжди можете, дотримуючись інструкцій у правій стороні сайту, вказавши в пункті «працевлаштування» «пенсіонер».


Звичайно, звертаємо Вашу увагу саме на те, що всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» не бере ніяких грошей з Вас не за які заявки, і гарантує максимальну допомогу у Вашому кредитуванні! Адже, абсолютно всі витрати на нашій організації компенсують партнери банки в Запоріжжі, області та в Україні.


Категория: Кредитування у Запоріжжі | (21.11.2013)
Просмотров: 1343
Хостинг от uCoz