Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Вінниці

Кредит пенсіонеру Вінниця

Кредит пенсіонеру Вінниця

Абсолютно безкоштовно, легко і швидко Ви можете оформити заявку на онлайн кредит пенсіонеру у Вінниці, Вінницької області і всієї України, за допомогою всеукраїнського кредитного центру «В КРЕДИТ УКРАЇНА». Досить тільки правильно заповнити анкету, розташовану в правій стороні сайту.


Вкажіть в осередку «працевлаштування» пункт «пенсіонер», заповніть всі інші дані, і натисніть на кнопку «відправити заявку на кредит». Після цього Ваша заявка надійде на обробку до наших операторам, які протягом 15 хвилин її оброблять, і направлять в наші партнерські банки, яких всього 33 в Вінниці, Вінницької області і всієї України. Після відправки заявки з Вами вийдуть на зв'язок банківські робітники вже на протязі декількох годин, заради обговорення всіх необхідних питань.


Максимальна сума, доступна на онлайн кредит пенсіонеру у Вінниці, становить 50 000 гривень. При цьому, позичальник не повинен бути старше 75 років, бути громадянином України, і під час підписання договору, при собі мати паспорт, посвідчення ІПН, і пенсійне посвідчення у разі потреби.


Також варто відзначити, що онлайн кредит пенсіонеру може бути взяти на термін від 4-х до 48-ми місяців, під процентну ставку від 1.3 до 3% на місяць.


Зі свого боку ми гарантуємо Вам максимальну консультацію та допомогу цілодобово з усіх питань онлайн кредиту пенсіонеру в Вінниці, Вінницької області та в Україні, аж до зв'язку з банком, при цьому, ми не беремо з Вас ніяких грошей. Також, кредит пенсіонеру видається без застав, поручителів, довідок про доходи і т.д.


Категория: Кредитування у Вінниці | (03.11.2013)
Просмотров: 1433
Хостинг от uCoz