Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Вінниці

Кредит пенсіонерам Вінниця

Кредит пенсіонерам Вінниця

Абсолютно безкоштовно, швидко і легко Ви можете оформити заявку на онлайн кредит пенсіонерам у Вінниці, Вінницької області і всієї України, за допомогою всеукраїнського кредитного центру «В КРЕДИТ УКРАЇНА». Потрібно тільки вірно ввести анкетні дані, в правій стороні сайту.


Виберіть у клітинці «працевлаштування» пункт «пенсіонер», потім наберіть все залишився дані, після чого натисніть на кнопку «відправити заявку на кредит». Ваша заявка надійде на п'ятнадцятихвилинну обробку до наших операторам, після чого Ваша заявка на онлайн кредит пенсіонерам відправиться в наші банки партнери, яких налічується всього 33 у Вінниці, Вінницької області і всієї України. Потім, через уже кілька годин з Вами зв'яжуться банківські робочі під благо обговорення безпосередніх аспектів кредитування.


50 000 гривень - саме така можлива максимальна сума на онлайн кредит пенсіонерам в Вінниці. Вік позичальника не повинен перевищувати 75 років, а також, Ви повинні бути громадянином України. Під час укладення договору, при собі потрібно буде мати паспорт, посвідчення ІПН, і пенсійне посвідчення у разі потреби.


Також, звертаємо вашу увагу, що онлайн кредит пенсіонерам можна взяти на термін від 4-х до 4-х років, під процентну ставку від 1.3 до 3% на місяць.


Зі свого боку ми обіцяємо Вам вичерпну консультацію і допомогу цілодобово у всіх питаннях онлайн кредиту пенсіонерам у Вінниці, Вінницької області та в Україні до безпосереднього зв'язку з банком. Ми не беремо з Вас ніяких відсотків і застав, довідок про доходи, а також не вимагаємо поручителів.


Категория: Кредитування у Вінниці | (03.11.2013)
Просмотров: 645