Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Вінниці

Кредит для пенсіонерів Вінниця

Кредит для пенсіонерів Вінниця

Швидко, легко і абсолютно безкоштовно всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» дозволяє оформляти онлайн заявки на кредит для пенсіонерів у Вінниці, Вінницької області, і у всій Україні!


Достатньо тільки заповнити анкету, розташовану в правій частині нашого сайту, вказати в графі «працевлаштування» «пенсіонер», і натиснути на кнопку «відправити заявку на кредит», після чого Ваша заявка на онлайн кредит для пенсіонерів надійде до наших операторів на обробку. Далі Ваша заявка послідує в наші 33 банку партнера, з якими у нас укладені дружні договору про співпрацю. Після чого - з Вами зв'яжуться банківські службовці для обговорення умов онлайн кредиту для пенсіонерів вже протягом декількох годин.


Більше того, оформити кредит для пенсіонерів в Вінниці та в Україні, може особа, не старше 75 років, що є громадянином України. Найбільш можлива сума позики становить 50 000 гривень, при цьому можливий термін онлайн кредиту для пенсіонерів коливається від 4-х місяців до 4-х років, а процентна ставка може становити від 1.3% до 3 % щомісяця, залежно від банку-кредитора, який ви виберете. Також потрібно відзначити, що при укладанні договору на кредит для пенсіонерів у Вінниці, Вінницькій області, та Україні, Вам потрібно володіти паспортом громадянина України, посвідченням ІПН, а також пенсійним посвідченням, у разі потреби.


Зі свого боку ми гарантуємо вам безкоштовну цілодобову допомогу у всіх опитуваннях кредитування до прямого зв'язку з банком. І пам'ятайте: дана послуга абсолютно безкоштовна. Ми не беремо з вас ніяких відсотків, застав, і т.д.


Категория: Кредитування у Вінниці | (03.11.2013)
Просмотров: 1535
Хостинг от uCoz