Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Тернополі

Кредит для пенсіонерів Тернопіль

Кредит для пенсіонерів Тернопіль

Завдяки всеукраїнському кредитним центру «В КРЕДИТ УКРАЇНА», Ви цілодобово можете подати онлайн заявку на кредит для пенсіонерів у Тернополі, Тернопільській області та всієї України, не виходячи з дому, і абсолютно безкоштовно!


Вам потрібно тільки правильно заповнити свої дані в анкеті, яка знаходиться в правій стороні нашого сайту, і натиснути на кнопку «відправити заявку на кредит». Звертаємо вашу увагу, що вам потрібно вказати пункт «пенсіонер» у графі «працевлаштування».


Після цього Ваша заявка на кредит онлайн для пенсіонерів в Тернополі та в Україні, потрапить до нас на обробку, яка займе не більше 15 хвилин. Після чого, наші оператори відправлять Вашу заявку в 33 банку Тернополя, Тернопільської області та у всій Україні, з якими ми потрудилися укласти договори про співпрацю. Вже протягом робочого дня з вами вийдуть на зв'язок банки для обговорення всіх цікавлять Вас питань.


Відзначаємо, що Ви не повинні бути старше 75 років, і обов'язково повинні бути громадянином України.


Звертаємо вашу увагу на те, що найбільша сума онлайн кредиту для пенсіонерів складає 50 000 гривень, при відсотках від 1.3% до 3% щомісяця. Можливий термін : від 4 до 48 місяців. Все це обумовлюєте з банками. При укладанні договору на онлайн кредит для пенсіонерів, візьміть паспорт громадянина України, посвідчення ІПН та пенсійне посвідчення.


Також нагадуємо, що абсолютно всі послуги у нас безкоштовні без застав, відсотків і поручителів!


Категория: Кредитування у Тернополі | (14.11.2013)
Просмотров: 1396
Хостинг от uCoz