Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Сумах

Кредит пенсіонеру Суми

Кредит пенсіонеру Суми

У наш час всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» дозволяє оформити онлайн кредит пенсіонеру у Сумах, Сумської області і всієї України, не виходячи з дому, причому, абсолютно безкоштовно!


Справа в тому, що для оформлення онлайн кредиту пенсіонеру, Вам потрібно тільки заповнити анкетне бланк, розміщений в правій стороні нашого сайту. У графі «працевлаштування» вкажіть пункт «пенсіонер», і після вірно введених вами даних, на кредитування онлайн пенсіонеру в Сумах, натисніть кнопку «відправити заявку на кредит». Відразу після цього наші оператори почнуть обробку Вашої заявки, і протягом 15 хвилин, вона надійде в 33 банку партнера Сум, Сумської області, і всій Україні, з якими ми уклали договори про партнерство. І після цього, на протязі цього ж робочого дня з Вами вийдуть на зв'язок співробітники банків для запрошення на зустріч до найближчого відділення банку, та обговорення з вами всіх питань, які вам цікаві.


Для укладення договору з банком, візьміть з собою, посвідчення ІПН, паспорт громадянина України та пенсійне посвідчення, якщо банк зажадає.


Умови для онлайн кредиту пенсіонеру у нас дуже лояльні:

- Гранична сума онлайн кредитування пенсіонеру становить 50 000 гривень.

- Кредит можливий на строк від 4 місяців до 4 років.

- Відсоткова ставка щомісяця може становити від 1.3% до 3%.

- Ваш вік не повинен бути старше 75 років.

- Ви повинні бути громадянином України.

- Ні за які послуги ми з Вас грошей, відсотків, застав і поручителів не потребуємо. Все абсолютно безкоштовно!


Категория: Кредитування у Сумах | (16.11.2013)
Просмотров: 601