Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Сумах

Кредит пенсіонерам Суми

Кредит пенсіонерам Суми

У наш час всеукраїнська система онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» дозволяє оформити Вам онлайн кредит пенсіонерам у Сумах, Сумської області і всієї України, у власному будинку, причому, абсолютно безкоштовно!


Для безпосереднього оформлення заявки на онлайн кредит пенсіонерам, Вам потрібно заповнити тільки анкетний бланк, розміщений з правого боку нашого сайту. У відділенні «працевлаштування» вкажіть «пенсіонер», і після правильно введених Вами даних, на кредит онлайн пенсіонерам в Сумах, залишиться натиснути на кнопку «відправити заявку на кредит». Відразу після цього оператори приступлять до обробки Вашої заявки, і на протязі 15 хвилин, вона попрямує в 33 банку партнера Сум, Сумської області всієї України. З кожним з них у нас укладено договір про співпрацю. А за час цього ж робочого дня з Вами вийдуть на контакт співробітники банків заради запрошення на зустріч найближчим банківське відділення, і обговорення всіх питань, які цікаві Вам.


Для оформлення договору на онлайн кредит пенсіонерам з банком, візьміть з собою, паспорт громадянина України, посвідчення ІПН та пенсійне посвідчення, якщо банку воно буде необхідне.


Наші умови для онлайн кредиту пенсіонерам самі лояльні:

- Гранична сума на кредит онлайн пенсіонерам становить 50 000 гривень.

- Термін для кредиту різниться: від 4 місяців до 4 років.

- Щомісячна процентна ставка може становити від 1.3% до 3%.

- Ваш вік повинен бути не більше 75 років.

- Ви повинні володіти паспортом громадянина України.

- Ми з Вас грошей не беремо, відсотків, застав і поручителів ми від Вас не вимагаємо. Все абсолютно безкоштовно!


Категория: Кредитування у Сумах | (16.11.2013)
Просмотров: 1394
Хостинг от uCoz