Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Сімферополі

Кредит пенсіонеру Сімферополь

Кредит пенсіонеру Сімферополь

Тільки у нас Ви володієте можливістю абсолютно безкоштовно скористатися послугою «кредит пенсіонеру у Сімферополі»! Ніяких комісій, відсотків і грошей ми не сміємо просити у Вас!


Всеукраїнський онлайн-сервіс «В КРЕДИТ УКРАЇНА» дозволяє подати заявку на кредит пенсіонеру у Сімферополі, Криму і всієї України абсолютно безкоштовно кожному пенсіонер не старше 75-ти років! Для цього необхідно при собі потрібно мати: паспорт громадянина України, ІПН і якщо знадобиться , пенсійне посвідчення ! Ніяких поручителів , застав і довідок про доходи ! Найбільша сума для кредиту пенсіонеру становить 50 000 гривень, а термін кредиту пенсіонеру різниться в межах від 4-х, до 48-ми місяців, залежно від умов договору. І процентна ставка, також може відрізнятися: від 1,3% до 3%, виходячи від самого банку-кредитора.


Якщо брати самі банки, то нами укладені партнерські договори з 33-ма банками Сімферополя, Автономної Республіки Крим, і всієї України, тому Ви завжди можете вибрати для себе самий надійний банк з найбільш лояльними і комфортними умовами.


Надіслати саму заявку на кредит пенсіонеру в Сімферополі і Криму, Ви завжди маєте можливість, заповнивши анкету в правій стороні сайту. Найголовніше - це вибрати в графі «працевлаштування» анкети, пункт «пенсіонер», заповнити вірно все, що залишилися форми анкети, і в підсумку натиснути на кнопку «відправити заявку на кредит». Відразу ж заявка надійде на обробку нашими операторами, і з Вами зв'яжуться банки в плині від двох годин до одного робочого дня, для обговорення всіх необхідних умов кредиту для пенсіонерів у Сімферополі, Криму і всієї України!


Категория: Кредитування у Сімферополі | (18.11.2013)
Просмотров: 1451
Хостинг от uCoz