Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Сімферополі

Кредит пенсіонерам Сімферополь

Кредит пенсіонерам Сімферополь

Завдяки онлайн-сервісу «В КРЕДИТ УКРАЇНА» тепер з'явилася можливість абсолютно безкоштовно кожному пенсіонерам у Сімферополі, Криму і України оформити онлайн заявку на кредит! Ми не вимагаємо від Вас ніяких грошей, ніяких комісій, ні застав нічого! Ви, всього лише, не повинні бути старше 75 років, і бути громадянином України!


Оформити заявку на кредит пенсіонерам в Сімферополі та в Україні, завжди можна за допомогою анкети, яка знаходиться в правій стороні сайту, де потрібно буде вірно заповнити всі анкетні дані, а в графі «працевлаштування» вказати «пенсіонер». Після цього натискаєте кнопку «відправити заявку на кредит», після чого Ваша заявка на кредит пенсіонерам автоматично відправляється до наших операторам, які приступають до її обробки, а потім відправляють в 33 банку партнера, з якими ми уклали дружні договору! Відповідно, і Ви зможете вибрати найбільш зручний і комфортний для Вас банк. Як у плані умов, так і найближчий за місцем проживання!


Що ж до самої суми кредитування пенсіонерам у Сімферополі, Автономній Республіці Крім та в Україні, то максимальне її кількість становить 50 000 гривень, причому - кредит можна взяти на термін від чотирьох до сорока восьми місяців, на процентну ставку від 1,3% до 3%, залежно від самого банку-кредитора. Не вимагається не довідок про доходи, не поручителів! Буде достатнім лише наявність паспорта громадянина України, ІПН та пенсійне посвідчення у разі потреби. Адже оформити заявку на кредит пенсіонерам на нашому сайті дуже легко, швидко, зручно і абсолютно безкоштовно!


І вже на протязі від двох годин до одного робочого дня з Вами зв'яжуться наші банківські партнери, і Ви зможете обговорити всі, що цікавлять Вас, умови, і домовитися про зустріч!


Категория: Кредитування у Сімферополі | (19.11.2013)
Просмотров: 1333
Хостинг от uCoz