Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Севастополі

Кредит пенсіонеру Севастополь

Кредит пенсіонеру Севастополь

У наш час, користуючись сучасними технологіями, кожен пенсіонер Севастополя, Криму і України має можливість безкоштовно надіслати заявку на кредит пенсіонеру в Севастополі! Для цього необхідно, всього лише, заповнити анкету, що розташовується в правій стороні сайту онлайн-сервісу «В КРЕДИТ УКРАЇНА», при цьому необхідно вибрати в рядку «працевлаштування», пункт «пенсіонер», потім добре перевіряючи всі заповнені Вами, дані в анкеті, натискаєте на кнопку «відправити заявку на кредит», після чого ця сама заявка потрапляє до нас. І протягом , від 15 хвилин до двох годин, з Вами зв'яжуться банки партнери нашої організації, чиє число досягає 33 в Севастополі, Криму і всієї України.


Максимальна сума кредитування, доступна пенсіонеру, становить 50 000 гривень, без поручителів і без довідок про доходи! При чому - місячна ставка за кредит пенсіонеру, налічує від 1,3% до 3%, залежно від банку, обраного Вами. Термін позички кредиту Ви можете вибирати: від 6 місяців до 4-х років. Крім того варто зауважити, що вік пенсіонера не повинен перевищувати 75 років, і людина при собі повинен мати паспорт громадянина України, ІПН і пенсійне посвідчення при виникненні потреби. Ми намагаємося робити для Вас максимально лояльні умови, і тим самим, гарантуємо максимальну допомогу і консультацію, аж до прямого зв'язку з самим банком.


До всього іншого нагадуємо, що ніяких грошей з Вас за заявку ми не вимагаємо, тому як всі витрати на себе беруть наші партнерські банки Севастополя, Криму і всієї України, з якими у нас укладені договори!


Категория: Кредитування у Севастополі | (19.11.2013)
Просмотров: 619