Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Севастополі

Кредит пенсіонерам Севастополь

Кредит пенсіонерам Севастополь

Використовуючи сучасні технології в наш час, всі пенсіонери Севастополя, Криму і України володіють можливістю розмістити заявку на кредит пенсіонерам у Севастополі абсолютно безкоштовно!


Для цього потрібно тільки заповнити анкету, що розташовується в правій стороні сайту онлайн-сервісу «В КРЕДИТ УКРАЇНА», необхідно вибрати в графі «працевлаштування», варіант «пенсіонер», після чого, заповнивши всі дані в анкеті, Ви натискаєте на кнопку «відправити заявку на кредит». У підсумку Ваша заявка потрапляє до наших операторам. Потім на протязі, від двох годин до одного робочого дня, з Вами неодмінно зв'язуються банки партнери нашого онлайн сервісу, чиє число дорівнює 33-м у Севастополі, автономній Республіці Крим і всій Україні.


Найбільша сума кредиту, доступна пенсіонерам в Севастополі та в Україні, може досягати 50 000 гривень, без довідок про доходи, поручителів і т.д. При цьому, місячна ставка за кредит пенсіонерам у Севастополі дорівнює від 1,3% до 3%, залежно від банку, обраного саме Вами. Сам термін кредитування Ви також можете вибирати: від 6 місяців до 48-ми. Крім того, потрібно зауважити, що вік людини не повинен перевищувати 75 років, і пенсіонер при собі повинен мати у своєму розпорядженні паспортом громадянина України, ІПН та пенсійним посвідченням при виникненні певної потреби. Ми обіцяємо Вам максимально комфортні умови, тим самим гарантуючи найбільшу допомогу та консультацію.


До всього іншого повідомляємо, що дана послуга абсолютно безкоштовна для Вас! Всі витрати на себе покладають наші партнерські банки Севастополя, Криму і всієї України, з якими у нас укладені договори!


Категория: Кредитування у Севастополі | (19.11.2013)
Просмотров: 1357
Хостинг от uCoz