Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Севастополі

Кредит для пенсіонерів Севастополь

Кредит для пенсіонерів Севастополь

Лише на нашому сайті Ви можете абсолютно безкоштовно замовити послугу «кредит для пенсіонерів у Севастополі»! Ніяких грошей, комісій та відсотків ми не вимагаємо у наших клієнтів!


Справа в тому, що завдяки всеукраїнському онлайн-сервісу «В КРЕДИТ УКРАЇНА», заявку на кредит для пенсіонерів в Севастополі, Криму і всієї України може подати абсолютно кожен пенсіонер не старше 75-ти років! При цьому, при собі потрібно мати лише паспорт громадянина України, ІПН і в разі потреби, пенсійне посвідчення! Ніяких застав, поручителів і довідок про доходи! Найбільша сума для пенсіонерів складає 50 000 гривень. Також варто відзначити, що сам термін кредиту для пенсіонерів варіюється від 4-х, до 48-ми місяців, залежно від умов договору. Процентна ставка, також може різнитися від 1,3% до 3%, залежно від самого банку-кредитора.


Що ж стосується самих банків, то ми уклали партнерські договори з 33-ма банками Севастополя, Автономної Республіки Крим і всієї України, тому Ви завжди зможете обрати для себе найкращий банк з найбільш комфортними і лояльними умовами.


Надіслати заявку на кредит для пенсіонерів у Севастополі та в Україні, Ви завжди можете, заповнивши анкету з правого боку сайту. Звертаємо вашу увагу на те, що у разі кредиту для пенсіонерів, слід вибрати в графі «працевлаштування» пункт «пенсіонер», заповнити інші форми анкети, і в кінці натиснути на кнопку «відправити заявку на кредит». Після цього заявка буде оброблена нашими операторами і з Вами вийдуть на зв'язок банки протягом від 15 хвилин до 2-х годин в робочий час, щоб обговорити всі умови за послугою «кредит для пенсіонерів Севастополь»!


Категория: Кредитування у Севастополі | (19.11.2013)
Просмотров: 1339
Хостинг от uCoz