Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Рівному

Кредит пенсіонеру Рівне

Кредит пенсіонеру Рівне

На цьому сайті Ви володієте можливістю абсолютно безкоштовно оформити, і подати заявку на онлайн кредит пенсіонеру у Рівному, Рівненської області і по всій Україні! Всеукраїнський кредитний центр «В КРЕДИТ УКРАЇНА» працює з 33-ма банками Рівному і всієї України, що дозволяє вибрати самі лояльні і комфортні умови для кожного для заявки на онлайн кредит пенсіонеру Рівного!


Надіслати заявку на кредит пенсіонеру в Рівному та в Україні, дуже легко! Досить лише заповнити всі необхідні дані в анкеті, що знаходиться з правого боку сайту, а в графі «працевлаштування» відзначити «пенсіонер», і вже на протязі п'ятнадцяти хвилин ваша заявка буде оброблена нашими операторами, і відправлена в банки партнери. В результаті чого, вже через кілька годин з вами зв'яжуться банківські працівники, щоб запропонувати Вам свої умови!


Вік людини, що оформляє онлайн заявку на кредит пенсіонеру Рівне, не повинен перевищувати 75 років. При собі, на місці підписання договору, необхідно володіти паспортом громадянина України, посвідченням ІПН, і в разі потреби, пенсійним посвідченням. Максимальна сума, яку можна оформити на онлайн кредит пенсіонеру, становить 50 000 гривень, на строк від 4-х місяців до 4-х років. При цьому, процентна ставка становитиме від 1,3% до 3% щомісяця, залежно від обраного Вами банку партнера. При цьому, не потрібно з Вас не поручителів, не довідок про доходи, не застави!


Оформити онлайн заявку, на кредит пенсіонеру Рівне та Рівненській області, може кожен пенсіонер України, не старше 75 років абсолютно безкоштовно! Наша система не за що з вам не вилучає грошей!


Категория: Кредитування у Рівному | (13.11.2013)
Просмотров: 615