Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Рівному

Кредит пенсіонерам Рівне

Кредит пенсіонерам Рівне

На нашому сайті Ви володієте можливістю абсолютно безкоштовно і дуже швидко заповнити заявку на онлайн кредит пенсіонерам у Рівному, Рівненської області і по всій Україні! Система онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» працює з 33-ма банками Рівному і всієї України. Звичайно, таке розмаїття дозволяє вибрати Вам найкомфортніші і лояльні умови для Вас і кожної людини для заявки на онлайн кредит пенсіонерам Рівного!


Надіслати цю онлайн заявку на кредит пенсіонерам в Рівному та в Україні, зовсім легко! Потрібно заповнити всі особисті дані, які передбачені в анкеті, що знаходиться з правого боку сайту, а в розділі «працевлаштування» потрібно затвердити «пенсіонер», і вже на протязі п'ятнадцяти хвилин заявка буде на обробці у наших операторів, після чого буде відправлена в банки партнери. Після цього, вже всього через пару годин банківські працівники вийдуть з Вами на зв'язок, заради обговорення з Вами всіх умов!


Вік оформлювача онлайн заявки на кредит пенсіонерам Рівне, не повинен бути більше 75 років. Також, потрібно володіти, на місце підписання договору, паспортом громадянина України, посвідченням ІПН, і якщо знадобитися, пенсійним посвідченням. Найбільша сума, яка оформляється онлайн кредитом пенсіонеру, становить 50 000 гривень, на строк від 4-х місяців до 4-х років. Також повідомляємо Вам, що процентна ставка на кредит пенсіонерам становитиме від 1,3% до 3% щомісяця, що залежить від обраного Вами банку партнера. При цьому не потрібно ніяких поручителів, застав і довідок про доходи!


Крім того, ми обіцяємо вам максимальну допомогу з усіх питань кредитування, аж до прямого зв'язку з банком!


Категория: Кредитування у Рівному | (13.11.2013)
Просмотров: 1412
Хостинг от uCoz