Выгодные онлайн займы и кредиты на карту

Онлайн заявка на кредит » Каталог информации » Корисна інформація » Кредитування у Рівному

Кредит для пенсіонерів Рівне

Кредит для пенсіонерів Рівне

Швидко, безкоштовно і оперативно Ви можете заповнити заявку на онлайн кредит для пенсіонерів у Рівному, Рівненської області і по всій Україні, завдяки цьому сайту! Система онлайн кредитування «В КРЕДИТ УКРАЇНА» співпрацює з 33-ма банками Рівне, Рівненської області і всієї України. Звідси випливає висновок, що Ви зможете вибрати найкращі і комфортні для Вас умови з такого розмаїття пропонованої Вам послуги онлайн кредиту для пенсіонерів Рівного!


Надіслати заявку на кредит для пенсіонерів в Рівному та в Україні, Вам не складе труднощів. Потрібно тільки заповнити анкету, що знаходиться в правій стороні сайту. Також зверніть увагу, що в розділі «працевлаштування» потрібно буде вказати пункт «пенсіонер». Після завершення заповнення анкети натисніть на кнопку «відправити заявку на кредит» і вже через 15 хвилин, після обробки наших операторів, заявка буде відправлена в наші банки партнери. Потім, з вами обов'язково зв'яжуться банківські працівники, для того, щоб обговорити з Вами всі умови.


Вік позичальника онлайн заявки на кредит пенсіонерам Рівне, повинен бути не більше 75 років. Також, потрібно розташовувати, на місце підписання договору, паспортом громадянина України, посвідченням ІПН, і звичайно, пенсійним посвідченням, у разі потреби. Максимум суми, яку можна оформити онлайн кредитом для пенсіонерів складає 50 000 гривень, на строк від 4-х місяців до 4-х років. Також звертаємо вашу увагу на те, що процентна ставка на кредит пенсіонерам становитиме від 1,3% до 3% щомісяця, що залежить банку партнера, обраного вами. При цьому не потрібно ніяких поручителів, застав і довідок про доходи!


Крім того, ми гарантуємо Вам всеоб'ємну допомогу в будь-яких питаннях кредитування, аж до прямого зв'язку з банком!


Категория: Кредитування у Рівному | (13.11.2013)
Просмотров: 679